Tetovania sa čoraz viac dostávajú do módy a pribúda čoraz viac ich druhov. Spolu s druhmi tetovaní pribúda aj množstvo ľudí, ktorí ich vytvárajú. V dnešnej dobe sa do toho pustí naozaj „hocikto“.

Ezrah „Žralok“ Dormon je 12-ročný chlapec, ktorý sa svojim hobby líši od rovesníkov. Namiesto futbalu či iných športových aktivít alebo len takého leňošenia doma sa venuje tetovaniu. Áno, dobre čítate, tetovaniu! Keďže na svojom mladom tele tetovanie ešte mať nemôže, rozhodol sa, že bude tetovať ostatných, čo sa mu aj darí a je čoraz úspešnejší, k čomu mu gratulujeme a držíme palce v budúcnosti!

12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-01 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-1 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-4 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-5 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-6 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-10 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-11 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-12 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-13 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-14 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-15 12-year-old-tattoo-artist-ezrah-the-shark-dormon-23

Zdroj: boredpanda.com