Reklama/advertisment

Prinášame Vám filmové novinky aj na tento mesiac. Ak by ste nemali kam ísť a doma alebo na internáte sa nudíte, nenechajte si ujsť tieto trháky. Môžete sa tešiť na americkú komédiu Ave, Caesar!, ktorý bude obsadený filmovými hviezdami. Okrem Georga Clooneyho v ňom uvidíte aj sex symbola Channiga Tatuma či krásnu Scarlett Johansson a mnohých iných. Pozrite si traileri k všetkým filmom, ktoré na nás čakajú v slovenských kinách. Rozhodne sa máme na čo tešiť!

Reklama/advertisment

Ave Caesar!

Tento Ave Caesar bude iný ako jeho predchodcovia. Prečo? No už len preto, lebo v ňom budú hrať také hviezdy ako Georfe Cloony, Channing Tatum či kráska Scarlett Jonasson. Túto americkú komédiu si určite nenechajte újsť.

Reklama/advertisment

 

“The Brothers Grimsby”

Vo filme Nobby (Sacha Baron Cohen) má všetko, po čom kedysi túžil. Veľa detí a priateľku (Rebel Wilson), ktorá ho miluje takého, aký je. No jedno mu v živote stále chýba a to jeho mladší brat Sebastian (Mark Strong), ktorého hľadá už niekoľko rokov.

Jedného dňa sa stane, že nájde svojho brata. Môžeme si povedať super a film môže skončiť. Nie to však také jednoduché, pretože Borat ho nachádza v tej najnevhodnejšej chvíli. Odhalil ho pri jeho aktivite, ktorú vykonával. O akú činnosť sa jedná? Pozrite si trailer.

Zootropolis

Príbeh začína vtipnou snímkou pri pohľade na leňochodov, o ktorých sa vie, že im všetko trvá strašne dlho. K tomu nezvyčajné priateľstvo zajačice a líšky, ktoré vám svojím humorom vypracuje tehličky na bruchu. Máme sa na čo tešiť.

Suburra

Krimi dráma, ktorá poteší nadšencov tohto žánru. Navyše, celý dej sa odohráva v tmavých uličkách Ríma. Uvidíme v ňom, akú moc majú peniaze a čo dokážu urobiť mafiáni. Viac Vám prezradiť nechceme, aby ste ostali v napätí z tejto drámy.

Babysitter

Klasická komédia, v ktorej sú deti za tie „zlé“ a opatrovatelia sa môžu aj zblázniť a nevedia si s nimi rady. V tomto filme však babysitter nie je žena, ale chlap.  Má na to svoj dôvod. Pozrite sa aký.

 

Zdroj: www.youtube.com

 

 

 

Loading...