Už čoskoro v kinách…

Reklama/advertisment

Asi nemusíme predstavovať známu a skvelú rozprávku Alica v Krajine zázrakov. Zaujímavá rozprávka s nezvyčajným dejom, ktorá upúta všetky vekové kategórie svojou „čudnosťou“ a dejom. Milovníci Alice a Krajiny zázrakov pozor! Do kín sa už čoskoro dostane pokračovanie tejto rozprávky.

Reklama/advertisment

Oficiálny trailer k rozprávke bol pred nedávnom zverejnený priamo zo zdroja, teda z  The Walt Disney Studios. Známe je tiež, že rozprávka Alice Through The Looking Glass, teda Alica v Krajine za zrkadlom, bude mať premiéru už 27. mája 2016. Tento príbeh pochádza už z roku 1871 a je z pera spisovateľa Lewisa Carrolla. Herecké obsadenie už teraz veští skvelú zábavu, pretože na obrazovkách budeme môcť vidieť hercov ako Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Alan Rickman a mnoho ďalších.

Reklama/advertisment

Titulnú skladbu k rozprávke Alica v Krajine za zrkadlom, ktorá nesie názov Just Like Firenaspievala speváčka Pink. Je to krásna skladba a my sa už nevieme dočkať, kedy si rozprávku budeme môcť pozrieť. A zároveň si vypočuť aj túto skladbu 😉

Just Like Fire

Prvý oficiálny trailer k rozprávke

Zdroj: youtube.com   Foto: dailymoviestvshow.com

Loading...