Reklama/advertisment

Ak sledujete pozorne priebeh volieb v USA a obdobie pred nimi, alebo sa zaujímate o celebrity za veľkou mlákou, nemohlo Vám ujsť vyhlásenie Kanyeho Westa na odovzdávaní ocenení MTV Video music Awards, keď sa zmienil, že v roku 2020 bude kandidovať na post hlavy štátu USA. Toto vyhlásenie nenechalo chladného ani súčastného prezidenta krajiny. Barack Obama sa na úkor Kanye Westa pobavil!

Reklama/advertisment

Vedeli by ste si predstaviť Kanye Westa ako prezidenta USA napríklad na rokovaní s Vladimírom Putinom? To si nevie predstaviť asi ani Barack Obama, ktorý na vyhlásenie známej osobnosti reagoval s vtipom. Na konferencii v San Franciscu si zopár poznámok naozaj neodpustil.

Reklama/advertisment

„Byť hlavou štátu znamená stretávať sa s podivnými ľuďmi, ktorí si myslia že sú súčasťou nejakej reality show. Ak to so svojimi úmyslami myslí Kanye West vážne, mal by si na to zvyknúť a naučiť sa s tým žiť“ povedal Obama.

Ďalej sa Obamovi zdá Kanyeho priezvisko na hlavu štátu príliš vtipné a rypol si aj do krajiny a mesta, odkiaľ pochádza. Zhodou okolnosti odtiaľ pochádza aj Obama.

Myslíte si, že táto Zem si za svojho prezidenta zvolí čierneho chlapíka s vtipným menom zo Chicaga? To je predsa šialené!

A čo si myslíte Vy? Čaká Ameriku naozaj prezident, ktorý celý svoj život strávil za mikrofónom?

10305056_647051975366592_6885684488685610247_n – kópia

Zdroj: czechbuzz.cz

Loading...