Reklama/advertisment

Tvar nosa prezradí o tebe viac, ako by si si myslel. A neplatí to len u mužov! Presvedčiť sa o tom môžeš v nasledujúcom článku.

Reklama/advertisment

Dlháň

Pokiaľ patríš medzi ľudí, ktorí „trpia“ veľkým nosom, nemáš to až také hrozné. Symbolizuje to totiž tvoje jasné ciele v živote. A samozrejme rád ideš za týmito cieľmi cez všetky prekážky. Dôležité je, aby to vyšlo.

Reklama/advertisment

hqdefault

Rovina

Tento typ nosa patrí najmä tým, ktorí presne vedia, čo chcú. Sú dosť perfekcionisti, čo niekedy ľudom lezie na nervy. Nezaháľajú, však, toleranciou a chápavosťou.

3570895486_1b9aefd01cOrol

Ak máš orlí nos, zrejme máš aj našliapnuté k bohatstvu. Ľudia s týmto typom dokážu zarobiť obrovské peniaze. Sú priateľskí a všetko vedia perfektne „obkecať“.

Neus1Kriváň

Krivý a nesúmerný. Nepredvídateľný a osobitý. To je presne typ človeka s týmto nosom. Títo ľudia sú veľmi emocionálne rozhodení, často podliehajú výkyvom nálady.

Ríman

Dlhý nos s miernym zahnutím smerom nadol hovorí o človeku veľmi nebojácnom. Všetko musí šliapať ako hodinky a to najdôležitejšie je, že všetko musí byť presne podľa ich príkazov.

Autor: Patrik Kopinec
Foto: www.flickr.com, www.youtube.com, en.wikipedia.org

Loading...