Už dnes si môžete facebook na svojom prehliadači zmeniť na nepoznanie! Za pár sekúnd dokážete zmeniť facebook tak, aby ste ho mali bez reklám, rýchlejší a modernejší. Starý vzhľad tak môže byť pre vás pasé!

Facebook ako najväčšia sociálna sieť prešla za posledné obdobie niekoľkými zásadnými zmenami. Dnes si môžete facebook zmeniť aj vy, a to niekoľkými kliknutiami a do niekoľkých sekúnd. Ľudom, ktorí nie sú spokojní s terajším vzhľadom facebooku a s jeho funkciami pripravil dizajnér Roftentik alternatívu, s ktorou možno budete spokojní aj vy. Vytvoril nový vzhľad sociálnej sieti a čo je najdôležitejšie, bez reklám! Máte možnosť tak nerušene facebookovať s priateľmi. Okrem toho hovorí dizajnér a tvorca vzhľadu o vyššej rýchlosti a o lepšej prehľadnosti.

facebook

Ak teda skúsite nový facebook, neprídete o nič podstatné. Všetko ovládanie tak, ako ho už poznáte, ostáva. Zmenil sa však dizajn. To, či k lepšiemu musíte posúdiť vy. Názory viacerých ľudí však hovoria o vydarenom kúsku.

Nový facebook môžete získať, ak používate internetový prehliadač google chrome. Na prehliadači si nainštalujte jednoduchý doplnok ktorý nájdete tu!

Je zadarmo a kedykoľvek si ho môžete zrušiť.

Okrem toho chystá facebook nový vzhľad aj pre mobilné telefóny.