Na internete a najmä na sociálnych sieťach je pomerne bežné, že si ľudia vymieňajú rôzne názory a reakcie. Deje sa to i na Instagrame. Práve tam sa včera diali zaujímavé veci…

Do seba sa pustili youtuber GoGo a raper Pil C

Mnohí z vás včera na Instagrame určite postrehli, že sa niečo deje medzi youtuberom GoGom a raperom Pil C. Títo dvaja si medzi sebou venovali niekoľko odkazov prostredníctvom stories. Ak si však túto kauzičku nezachytil, prípadne nevieš presne, o čo ide, teraz sa to dozvieš.

Všetko začalo tým, že youtuber sa rozhodol reagovať na príbeh, ktorý pridal Pil C, v ktorom sa pochválil, že vstal skoro ráno, tak ako kedysi, v časoch, keď ešte chodil do práce.

3

Youtuber na tieto príspevky reagoval videom, ktoré pridal k svojim stories, a v ktorom rapera parodoval a neodpustil si ani niekoľko uštipačných poznámok k jeho vstávaniu.

Ako to už na internete býva, toto video si pozrel i Pil C, ktorý sa rozhodol vyjadriť ku GoGovi. V dvoch videách porozprával, čo si o práci youtubera myslí.

Prvá GoGova reakcia

Prvá GoGova reakcia

Pil C na ňu reagoval takto

Pil C na ňu reagoval takto

Youtuber neváhal a opätovne reagoval

Youtuber neváhal a opätovne reagoval

Následne GoGo napísal niekoľko príspevkov o tom, že šlo o nevinný vtip, ktorý vôbec nemyslel vážne. Tiež dodal, že je rád, že raper sleduje jeho profil. Celé to doplnil tým, že si v dnešnej dobe ľudia nevedia spraviť srandu sami zo seba.

K celému tomuto dianiu sa mala potrebu vyjadriť i Martina Horňáková, ktorú všetci poznáme ako youtuberku Momu. Tá tejto kauzičke venovala tiež jednej príbeh.

Moma sa rozhodla reagovať taktiež

Moma sa rozhodla reagovať taktiež

Zdroj: Instagram