Reklama/advertisment

Ak chcete bývať v hobitom dome a k tomu ho mať postavený za 3 dni, tak sa obráťte na spoločnosť s názvom Green Magic Homes . Táto malá firma prišla s nápadom, že ak má niekto sen bývať v hobitom dome, tak mu ho uskotočnia len za 3 dni.

Reklama/advertisment

Túto malú stavbu Vám postavia kdekoľvek si budete želať. Tieto domy podľa zákonov o ochrane prírody môžu byť postavené aj na chránených územiach. „Strecha“ domu záleží podľa toho kde si hobití dome necháte postaviť. Môže to byť na púšti, v horách, na lúkach a aj v okolí veľkomiest. Ak ste zástancom vlastnej vypestovanej a zdravej zeleniny, tak tu si môžete pestovať priamo na „streche“ domu, kde sa dá vypestovať hocičo.

Reklama/advertisment

Firma má neuveriteľne veľkú škálu projektov týchto malých hobitích domov. Určite, by ste si nejaký vybrali a máte útulný, ekologický domček, ktorý úplne splýva s prírodou.

Firma Green Magic Homes využíva len tie najkvalitnejšie materiály. Sú odolné voči korózii, vplyvom počasia a sú odolné voči požiaru a neprodukujú žiadne emisie.

Tak o nejaký ten rok bude táto firma produkovať nesmierne veľa takýchto stavieb, lebo ľudia radí „vypnú“ niekde v prírode.

hogar ecologico-001

home-viviendas-para-nieve

hogar ecologico-038

hogar ecologico-022

hogar ecologico-007

hogar ecologico-003hogar ecologico-004

Tak čo, nechali by ste sa nahovoriť na takýto hobití domček ?
Zdroj :boredpanda.com/greenmagichomes.com/

Loading...