Nejedna žena aspoň chvíľu premýšľala nad tým, že by podstúpila nejaké plastické vylepšenie. Takéto myšlienky mala aj krásna Carol, ktorá sa rozhodla ísť pod skalpel s vidinou krásy. Keď sa ale prebrala z narkózy, trpko svoje rozhodnutie oľutovala.

Takto vyzerala Carol pred zákrokom.

Takto vyzerala Carol pred zákrokom.

Carol sa rozhodla pre plastickú operáciu, ktorá mala odstrániť z jej tváre vrásky, aby jej pleť bola hladká ako v mladosti. Behom zákroku jej mal byť do čela pichnutý silikón, lenže sľubovaný výsledok sa nedostavil. Keď sa prebrala z narkózy, zistila, že silikón v jej tele začal puchnúť a dokonca aj hnisať. Komplikácie boli tak fatálne, že dokonca prestávala vidieť na jedno oko.

59e7a5e619991

59e7a5cca63e7

Krásna žena v rokoch sa teda vďaka nevydarenej plastickej operácií stala znetvorenou a kvôli svojmu vzhľadu sa veľmi utiahla do seba. Dokonca začala uvažovať aj nad samovraždou. Našťastie rodina Carol stála pri nej a rozhodla sa konať. Vyhľadali špecialistu v oblasti plastickej chirurgie, ktorý väčšinou pomáha ľuďom, ktorí boli znetvorení pri nehodách. Ten ju opätovne zoperoval a opravil, čo sa dalo.

Pozrite si celý príbeh Carol aj vo videu:

 

 

 

Zdroj: YouTube, Daily Mail