Reklama/advertisment

Táto krava si po krušných chvíľach v dodávke uvedomila, že jej bude lepšie…

Ľudia, zvyknú vravieť, že milujú zvieratá, hoci sa nesprávajú ku všetkým s rovnakou láskou a úctou. Zatiaľ, čo si hýčkajú svojich psíkov alebo mačky, nemajú problém konzumovať mäso či iné živočíšne produkty, pri výrobe ktorých zvery žijú v nehumánnych podmienkach a čaká ich krutá a bolestivá smrť.

Reklama/advertisment

Takto malo úcty a pozornosti sa často dostáva aj hospodárskym zvieratám, pri ktorých zabúdame, že taktiež majú city. Príkladom takéhoto zaobchádzania je ak krava Emma, ktorá veľkú časť svojho života strávila v nedôstojných podmienkach na farme, ktorá bola zameraná na výrobu mlieka. Keď sa však táto farma zatvorila, väčšinu kravičiek čakal jasný osud – bitúnok. Presne na toto miesto myslela pri prevoze i Emma, ktorá svoje zdesenie nedokázala skrývať a z očí sa jej ronili slzy.

Reklama/advertisment

Našťastie ju postretol iný osud než predpokladala, pretože sa ju rozhodla kúpiť organizácia, ktorá pomáha kravám chovaným na mlieko. Keď ju vypustili z dodávky a uvidela zelené pastviny, na ktorých majú zvieratá voľný výbeh, pochopila, že ju čaká omnoho lepší život.

Dojemné, že? Preto myslí na to, že i zvieratá majú city a často sa im nedostáva toľko pozornosti a ľudského zaobchádzania než by malo.

Zdroj: youtube.com

Loading...