Dnes sa kolotočarina nekoná!

Mafia Corner je známa svojimi veselými pesničkami so živými klipmi a hudbou. Dnes nás však prekvapila pomalou, miestami smutnou, no aj povzbudzujúcou skladbou s tmavým, ale zaujímavým klipom „Všetko proste vrátiť späť ,“ ktorú spieva v skladbe Mike.

Klip aj hudba sú veľmi dobre spracované a túto skladbu by sme mohli štýlom prirovnať k singlu Ty si ten vietor, ktorá vyšla v spolupráci s Kalim. Nuž, nie všetky skladby musia byť rýchle a živé na to, aby boli dobré. A presne táto skladba je toho dôkazom – napriek tomu, že je pomalá, má hĺbku a myšlienku, má v sebe to zvláštne „mafiánske“ čaro… Mafia sa tak priblížila aj tým, ktorí neprišli na chuť bláznivým singlom, ale majú radšej niečo hlbšie.

„Nie všetko je o srande a v živote sa stávajú rôzne veci, aj tie smutnejšie a tragickejšie a aj o tom treba robiť songy,“ vyjadril sa k skladbe  Mike. Fanúšikovia sa však nemusia báť toho, že by Mafia teraz kompletne menila šat, je to len malé spestrenie repertoára. Tak dúfame, že u fanúšikov táto novinka zaboduje!

JA NECHCEM

Zdroj: youtube.com