Matka, ktorá brutálne dobila svoju len osemmesačnú dcérku, si pred súdom vypočula verdikt, aký nik nečakal…

Reklama/advertisment

26-ročná mamička Lorein Norman sa vyhrážala, že svoju len 8-mesačnú dcérku vyhodí z balkóna. Po tom, ako toto vyhrážanie prišla na miesto vyšetriť polícia, muži zákona si všimli, že tvár dieťatka je celá pokrytá modrinami. Policajti okamžite vzala matku s dieťaťom do nemocnice a Lorein im celý čas tvrdila, že jej dcérka sa hrala s inými deťmi na ihrisku a modriny má preto.

Reklama/advertisment

Lekárska prehliadka však ukázala, že malé dievčatko bolo týrané. Pod ťarchou týchto dôkazov sa matka priznala k tomu, že svoje dieťa bila a tak sa tento prípad dostal až pred súd. Hrozil jej trest odňatia slobody vo výške 10 mesiacov až 13 rokov.

Reklama/advertisment

Sudca ale vzal do úvahy fakt, že matka svoju dcéru netýrala dlhodobo a tak znel verdikt následovne – kaucia 500 dolárov a 2-ročný dohľad odborníka prideleného súdom. Otec dievčatka po tomto rozsudku ostal v šoku a stále sa s ním nedokáže zmieriť. „Som rozčúlený. Nemám slov a nedokážem pochopiť, čo sa stalo… Kde je spravodlivosť pre moju milovanú malú Evie?!“ povedal pre novinárov.

115051199561

315051199563

415051199564

 

 

 

Zdroj: Daily Mail

Loading...