Takýto darček by si od svojej maminy určite (ne)chcela.

Kerri Roberts chcela svoju 18-ročnú dcéru Shelby potešiť na Vianoce praktickým a vkusným darčekom. Nevyšlo jej to však podľa predstáv, pretože darček vyvolal vlnu pobúrenia a posmeškov nielen medzi rodinnými príslušníkmi, ale i na internete. A za všetko môže jeden nevinný, no prinajmenšom zvláštne vyzerajúci držiak na poháre, ktorý môžeš nájsť pod menom YETI.

Matka, ktorá svoj dar pekne zabalila a dala pod stromček, verila, že Shelby bude určite prekvapená a spokojná. V ich rodine býva zvykom, že sa na Štedrý deň stretne celá rodina, ktorá spolu oslávi sviatky a rozbalí darčeky. Inak tomu nebolo ani počas posledných Vianoc. Oslava sa niesla v pokojnom, až nudnom duchu, no všetko sa zmenilo, keď Shelby pod vianočným stromčekom otvorila darček od svojej matky.

dfghjk

Keď ružový držiak vytiahla z krabice, ostala ako obarená a nedokázala pochopiť, čo za nemravný darček dostala od vlastnej matky. Shelby totiž bola presvedčená, je dostala od mamičky sexuálnu hračku. Celá táto situácia je dosť trápna, keď o nej človek len číta a teraz si predstav, že ťa pritom sleduje celá tvoja rodina.

Shelby nevedela, čo má povedať. „Nevedela som, ako reagovať a čo povedať. Vyzeralo to ako vibrátor, no nemala som odvahu to vysloviť pred celou mojou rodinou, priznala pre Buzzfeed. Matka z celej situácie bola v šoku a celkom sklamaná. „Nechcela som svoju dcéru strápniť. Ja som len hľadala poriadny držiak, ktorý by dokonale sadol na jej obľúbený pohár. Toto som ale nečakala, povedala. Rodina to však vzala s humorom, dokonca stará mama Shelby žartovala, že počas dňa jej bude slúžiť na držanie a po nociach na zábavu.

Prišiel si na to, čo sa za týmto darom ukrýva? Ak nie, dozvieš sa to na ďalšej strane!