Reklama/advertisment

Leto je už za dverami a väčšina z nás sa ho nevie dočkať. Stále je tu však niečo, kvôli čomu sa občas aj tvoja radosť a túžba po teplých a slnečných dňoch menia na neistotu, možno dokonca až strach.

Reklama/advertisment

Niekedy sa totiž môže stať, že tvoja peňaženka (prípadne tvoj účet v banke) nie je na leto úplne pripravená a vtedy môže nastať problém. Najmä ak si mladá a spontánna duša, ktorá by si najradšej teplé a slnečné dni poriadne užila.

Reklama/advertisment

Toto je 10 spôsobov, ako môžeš zažiť úplne najlepšie leto tvojho života, aj keď tvoja peňaženka zíva prázdnotou. Dôležité je predsa, že tvoja duša túži po dobrodružstve, nie?

  1. Ak je voda tvoje obľúbené miesto v lete, naplánuj si čo najviac teplých dní niekde pri jazere alebo prírodnom kúpalisku a nasávaj slnečné lúče.
  2. Zorganizuj partiu kamarátov a vyrazte na túru do hôr. Zbaľte si niečo dobré pod zub, krabicové víno a zažijete toľko srandy, koľko by si nezažil so všetkými peniazmi sveta.
  3. Namiesto míňania peňazí na festivaly, na ktoré aj tak nemáš dosť financií, si radšej naplánuj záhradnú párty s kamarátmi s kopou dobrého jedla a hudby.
  4. Namiesto wellnessu alebo kúpeľov si skús vytvoriť tvoje malé spa doma. Napusti si vaňu s „bombou“ do kúpeľa a dopraj si pohár dobrého vína a poriadne pikantný román.
  5. Urobte si s kamarátmi piknik niekde na záhrade alebo v parku. Cestou zájdite do vinárstva, rozdeľte si náklady na víno a zahrajte si pri tom napríklad karty.
  6. Pridaj sa k dobrovoľníkom. Môžeš zažiť neuveriteľne veľa dobrodružstiev.
  7. Preskúmaj celé Airbnb a nájdi najlacnejšie ubytovanie v okolí. Nemusíš plánovať týždeň pri mori, ak nemáš peniaze. Skús len víkend s partiou niekde v blízkosti.
  8. Namiesto drahej večere naplánuj grilovačku doma na záhrade.
  9. Zorganizujte súťaž v pečení pizze. Rozdeľte sa s partiou do tímov – najlepšia pizza vyhráva.
  10. Vyberte sa s kamarátmi zozbierať odpadky v meste. Môžete sa napríklad rozdeliť do tímov a súťažiť, je to len na vás. Nezabudnite si ale obliecť tímové tričká v rovnakých farbách.

Zdroj: elitedaily.com

Loading...