Reklama/advertisment

Rapperská scéna na Slovensku ponúka množstvo nových mladých a nádejných rapperov, ktorí majú na to, dotiahnúť to naozaj vysoko. Takéto kariárne skoky prekonáva aj mladý Guzmo, ktorý kvalitu svojich skladieb a klipov posúva čoraz viac dopredu.

Reklama/advertisment

Najnovšie si pre fanúšikov pripravil nový song s názvom Sebareflexia. Podľa jeho slov chce touto skladbou odštartovať novú éru svojej tvorby a dať tak hrubú čiaru za svojou predchádzajúcou tvorbou. Dôvod je jednoduchý. Kvalitatívne si na svojej tvorbe dáva viac záležať ako kedykoľvek predtým.

Reklama/advertisment

unnamed

 

Už len samotné natáčanie videoklipu bolo zaujímavé a pozostávalo z piatich natáčaní. Klip sa teda natáčal napríklad v ateliéri, v prírode, na hoteli a Guzmo sa dokonca zahral aj na kaskadéra.

„Záujímavosťou je, že som sa asi 10x nechal reálne zraziť autom, plus som si to 2 a pol hodiny odtrpel celý mokrý na zemi v mínusových teplotách, ale výsledok stojí za to“ Hovorí Guzmo.

SEBAREFLEXIA má poukázať na sebauvedomenie .

„Každý robíme chyby, niekto väčšie – niekto menšie. Záverom klipu som chcel poukázať na to ‘že si každý kopeme svoj vlastný hrob“ Dopĺňa Guzmo.

Videoklip natočil Daniel Andel.

Guzmo – SEBAREFLEXIA

 

 

Loading...