Reklama/advertisment

Vysoká škola je etapa života, ktorá prináša ťažké obdobia (skúškové) ale aj zážitky, na ktoré len tak nezabudneme. Množstvo príbehov sa odohráva na vysokoškolských internátoch a o jednom Vám prezradíme aj na našom portáli.

Reklama/advertisment

Traja Slováci študujúci v Brne, ktorí zdieľajú aj spoločnú internátnu izbu,  zažívajú takmer každú noc srandu, zábavu alebo smiechosmrť. Stará sa o to jeden z nich, ktorý chodí spať skôr, ako oni. A vtedy sa to celé začne.

Reklama/advertisment

Kým jeden z nich už spí, oni dvaja buď sedia za pc alebo sa učia, no len čo počujú nejaké zvuky, ktoré k ich momentálnej činnosti nepatria, otvoria si facebook a zapisujú ich. Zvyčajne to je totiž ich kamarát, rozprávajúci zo sna! Nočné výlevy, ktoré má ich spolubývajúci ich pobavia vždy. Najlepšie na tom je, že si z toho nikdy nič nepamätá!

Frederik dokáže zo seba spustiť naozaj zmyselné, či nezmyselné vety, na ktorých sa bavia všetci. Rozprávanie zo sna je u neho na pravidelnej báze. Dokážete si predstaviť pri tých vetách, ktoré si prečítate dole, čo sa mu asi sníva?

V tomto článku nájdete prvú sériu nočných výlevov, ktorú vám predvedie Frederik. O týždeň sa môžete tešiť na pokračovanie!

2

1

3

klocher sny

6

klocher sny 2

8

klocher sny

5

1:30 No poď vypnem ťa!!!

Zdroj: facebook.com

Loading...