Náboženstvo prináša veľké veci. Ľudia majú svoje presvedčenia, ktoré dokážu zájsť až do extrémov. Stačí sa pozrieť na východ. Nekonečné náboženské nepokoje sa pretavili až do utečeneckej krízy v Európe. Množstvo utečencov uteká za slobodou a lepším životom. Spolu s deťmi a svojimi rodinami hľadajú to, čo doma nájsť nemôžu. Šťastie, pokoj a slušné zázemie. Nájdu sa ľudia, ktorí by s rozprestretými rukami týchto ľudí uchýlili v našej krajine. No nájdu sa aj tých, ktorí majú z prílivu utečencov na Slovensko pochopiteľne obavy. Obavy prináša práve iné náboženstvo, zvyky, tradície a takýto nebezpečný názor.

Práva toto video hovorí o islame. Moslim volajúci s moderátorom, ktorý bol taktiež niekedy moslimom, vyvoláva hrôzu a zdesenie z nepoznaných vecí.

Nebezpečný názor moslima otvorene hovorí o tom, že musí byť celá planéta moslimská a podporuje moslimov v ovládnutí sveta.

Na margo utečeneckej krízy však musíme povedať, že je nám určite viacerým ľúto, čo sa deje vo východných štátoch, a radi by asi viacerí z nás prijali matky s deťmi v našej krajine a ponúkli im to, o čo ich ukracuje ich krajina, no práve takéto výstupy brzdia v našej spoločnosti pud tolerancie. Pozrite si video.

Aký máte názor na migráciu vy? Myslíte si, že tento nebezpečný názor dokáže vyvolať paniku?