Hostia talkshow The Doctors prišli k pozoruhodnému záveru. Zistili totiž, ktoré miesto na ľudskom tele je to najlepšie na určenie správneho odtieňa rúžu. Súhlasíte s nimi?

Reklama/advertisment

Máte problém s výberom správneho odtieňa rúžu? Neviete, ktoré miesto je to naj na jeho vyskúšanie? Odteraz sa už trápiť nemusíte. Hostia talkshow The Doctors, ktorými sú skutoční doktori, totiž prišli s prekvapivým tvrdením. Nazdávajú sa totiž, že najlepším miestom na určenie správneho odtieňa rúžu je bradavka. Áno, správne čítate, odtieň rúžu by ste mali voliť na základe farby vašej bradavky.

Reklama/advertisment

red-woman-girl-brown

Reklama/advertisment

Aj keď to znie veľmi absurdne, údajne je to pravda.

Bradavky totiž majú o jeden či dva stupne tmavšiu farbu ako samotná pokožka a to bez ohľadu na rasu. Vďaka rúžu vo farbe vašej bradavky dosiahnete skvelý výsledok, pretože farba rúžu bude ladiť s vašou kožou a zároveň zvýrazni vaše pery, ktoré budú pôsobiť prirodzene.

Zaujímavosťou je, že farba bradaviek sa v priebehu života mení. Môžu za to viaceré aspekty, najmä starnutie, hormóny, ale i pravidelná hygiena spojená s drhnutím tejto intímnej časti tela.

Čo vy na to? Súhlasíte s týmto tvrdením tiež?

Foto: Pexels
Zdroj: www.koule.cz

Loading...