Neviete si vybrať správny odtieň rúžu? Vedci zistili, že jeho farba by mala byť podobná farbe intímnej časti tela! Viete, ktorej?

Neviete si vybrať správny odtieň rúžu? Vedci zistili, že jeho farba by mala byť podobná farbe intímnej časti tela! Viete, ktorej?

Hostia talkshow The Doctors prišli k pozoruhodnému záveru. Zistili totiž, ktoré miesto na ľudskom tele je to najlepšie na určenie správneho odtieňa rúžu. Súhlasíte s nimi?

Máte problém s výberom správneho odtieňa rúžu? Neviete, ktoré miesto je to naj na jeho vyskúšanie? Odteraz sa už trápiť nemusíte. Hostia talkshow The Doctors, ktorými sú skutoční doktori, totiž prišli s prekvapivým tvrdením. Nazdávajú sa totiž, že najlepším miestom na určenie správneho odtieňa rúžu je bradavka. Áno, správne čítate, odtieň rúžu by ste mali voliť na základe farby vašej bradavky.

red-woman-girl-brown

Aj keď to znie veľmi absurdne, údajne je to pravda.

Bradavky totiž majú o jeden či dva stupne tmavšiu farbu ako samotná pokožka a to bez ohľadu na rasu. Vďaka rúžu vo farbe vašej bradavky dosiahnete skvelý výsledok, pretože farba rúžu bude ladiť s vašou kožou a zároveň zvýrazni vaše pery, ktoré budú pôsobiť prirodzene.

Zaujímavosťou je, že farba bradaviek sa v priebehu života mení. Môžu za to viaceré aspekty, najmä starnutie, hormóny, ale i pravidelná hygiena spojená s drhnutím tejto intímnej časti tela.

Čo vy na to? Súhlasíte s týmto tvrdením tiež?

Foto: Pexels
Zdroj: www.koule.cz

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*