Slovenská polícia informovala o kurióznom prípade, ktorého hlavným hrdinom je opitý mladík z Bratislavy.

Reklama/advertisment

Prípad sa odohral ešte na Nový rok, kedy sa mladý opitý Bratislavčan po silvestrovskej žúrke stratil v Leviciach a nocľah šiel hľadať v dome, ktorý uvidel ako prvý. Takto nevšedný zážitok opísali muži zákona na oficiálnej facebookovej stránke Polície Slovenskej republiky:

Reklama/advertisment

„NEUVERITEĽNÝ PRÍPAD OPITÉHO MLADÍKA ZO SILVESTRA

Reklama/advertisment

Toto sa naozaj stalo.

22-ročný Bratislavčan oslavoval príchod Nového roku na chate v okrese Levice. Ešte o polnoci si s partiou pripil a potom sa jeho stopa stratila. Bol opitý a v neznámom prostredí levických lúk a lesov stratený.

O piatej ráno na Nový rok mali dôchodcovia z neďalekého domu nevšedný budíček. Zaklopal im na dvere tento mladík. Starká si myslela, že sa domov vrátil jej vnuk. Preto sa hneď mladíka opýtala po mene, či je to on. Neveríte, že opitý mladík sa volá rovnako ako jej vnuk? Verte. Je to tak.

Keď mladík započul svoje meno z úst neznámej starkej, alkohol ho asi dvojnásobne utvrdil v tom, že je v dome vítaný. Starká už videla, že to nie jej vnuk, no mladík sa dnu pretlačil. A išiel spať.

Starkí sa nevítanej návštevy nevedeli zbaviť a tak zavolali políciu. Mladík vytriezvel v policajnej cele. Na nič z noci si nepamätal. Veľmi sa hanbil. Dôchodcom sa osobne ospravedlnil.

Ako na Nový rok, tak po celý rok! Či radšej nie?“

 

 

 

Zdroj: Facebook

Loading...