Hneď ako sa zamestnanci jednej firmy vrátili po novom roku do práce, našli si e-mail od svojho šéfa. Ten im dal jednoduchú úlohu, ktorá spočívala vo vyzdobení si svojho stola, kancelárie. Jeho zamestnanci nezaháľali a vytvorili niečo špeciálne – obrovský hrad z kartóna.

Každá stena hradu, ktorá bola vytvorená pomocou dvoch panelov, mala 2 m x 1 m. Celá konštrukcia bola zlepená za pomoci lepiacej pištole, pričom lepiacich tyčiniek použili okolo 80. Aj tento hrad bol postavený z „tehál“, konkrétne išlo o 480 kartónových obdĺžnikov. Hneď ako sa im podarilo pripevniť a zaistiť steny hradu, vyrobili padací most a vlajky. Celá stavba trvala asi sedem hodín, pričom plánovanie predtým ďalšie 2 hodiny.

„Boli sme unavení, ale to všetko stálo za to, keď sme na druhý deň videli našich prekvapených kolegov,“ prezradil jeden z tímu.

Brali by ste aj vy takýto pracovný priestor?

our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-2__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-3__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-4__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-5__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-6__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-7__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-8__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-9__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-10__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-11__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-12__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-13__880 our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-16__880

Zdroj: www.boredpanda.com