Koniec sveta je skutočne blízko…

Reklama/advertisment

Vianoc či silvestrovských osláv sa nedožijeme. Aspoň tak to predpovedá teória, podľa ktorej nastane koniec sveta koncom septembra. Už 21. augusta má nastať čiastočné zatmenie Slnka, ktoré bude viditeľné ale iba v západnej Európe. Táto udalosť má spôsobiť aj náhly pokles teplôt a časť planéty sa ponorí do úplnej tmy. Práve to má byť podľa konšpirátorov predzvesť toho, že koniec je blízko a legendárna Planéta X, známa aj ako Nibiru, sa čoskoro zrazí s našou Zemou, čo bude mať pre ľudstvo fatálne následky.

Reklama/advertisment

Už začiatkom roka kresťanský numerológ a amatérsky astrológ, David Meade, predpovedal je koniec sveta nastane v septembri. K tomuto tvrdeniu došiel na základe analýzy Biblie, konkrétne veršoch, ktoré vravia o postavení hviezd a planét. David tvrdí, že celé proroctvo nájdeme v Starom zákone, v Knihe proroka Izaiáša, kde sa v trinástej kapitole píše: Hľa, ide deň Pána ukrutný, rozhnevaný a rozpálený, aby urobil zo zeme púšť a jej hriešnikov z nej vyhubil! Veď hviezdy nebies a ich súhvezdia nezaskvejú sa svojím leskom, slnko sa zatmie, len čo vyjde, a mesiac sa nerozžiari svetlom.“ 

Reklama/advertisment

earth-1023859_960_720

Všetko má teda spustiť zatmenie Slnka. „Keď všetko 21. augusta začne, východ Slnka bude tmavý. Presne tak, ako Izaiáš predpokladal,“ tvrdí Meade. Moment kedy počas jedného mesiaca zažijeme dva novy, sa volá čierny mesiac. Deje sa to každých 33 mesiacov, pričom v Biblii v knihe Genezis sa božské meno Elohim spomína tiež presne 33-krát. „Zatmenie začne v Oregone, 33. štáte, a skončí v Južnej Karolíne, na 33 stupni severnej šírky. K takejto situácii nedošlo od roku 1918, čo je 99 rokov alebo 33 krát 3,“ objasňuje David.

David Meade určil aj presný dátum konca sveta. Dňom apokalypsy má byť podľa jeho slov 23. september 2017. K tomuto dátumu došiel tiež podľa Biblie. V Novom zákone v knihe Zjavenia Jána sa v kapitole 12 opisuje jasné znamenie na nebi,“ vysvetľuje. Veríte jeho teórii?

 

 

Zdroj: LAD BIBLE

Loading...