Reklama/advertisment

Už od roku 1990 zostavuje americký týždenník People zoznam 100 najkrajších ľudí na svete. Na zozname sa objavilo už viacero zvučných mien známych herečiek i speváčiek, ako napríklad Julia Roberts, Nicole Kidman či Angelina Jolie. Všetkým spomenutým dámam už bol udelený titul najkrajšej ženy na svete.

Reklama/advertisment

Tohtoročnou víťazkou a najkrajšou ženou na svete sa stala bývala hviezda známeho seriálu Priatelia, Jennifer Aniston. Táto 47-ročná talentovaná herečka z Californie zdedila podľa všetkého krásu a herecké nadanie po svojej mame Nancy, ktorá bola taktiež herečka, ale venovala sa aj modelingu. Jej otec John pôsobil ako producent, a tak sa Jennifer už od malička pohybovala vo svete šoubiznisu. Zaujímavosťou je, že Jennifer zaujímalo okrem herectva aj maľovanie. Jedna z jej malieb bola dokonca vystavená v new yorskom metropolitan Museum of Art. Okrem iného študovala aj drámu, účinkovala na nebroadwayských hrách a pracovala ako čašníčka.

Reklama/advertisment

Veľkou hviezdou sa stala až v účinkovaní v seriáli Priatelia, kde si zahrala postavu Rachel Greenovej. Neskôr prišli aj ďalšie filmy, napr. Ona, jedine ona; Lov na exmanželku; Skús ma rozosmiať; My sme Millerovci a mnoho ďalších.

Jennifer Aniston je známa aj tým, že v minulosti tvorila pár s Bradom Pittom. Aj napriek tomu, že tento vzťah nevyšiel, je Jennifer v súčasnosti šťastná. V roku 2012 sa zasnúbila s 44-ročným Justinom Therouxom a v roku 2015 sa zosobášili.

O tom, že je Jennifer Aniston úspešnou herečkou svedčí aj ocenenie Zlatý Glóbus, ktorý získala v roku 2003 za seriál Priatelia – Najlepšia herečka v seriáli.

Pri tejto príležitosti si pozrite spolu s nami zoznam najkrajších žien sveta za posledných 15 rokov, ktorý uverejnila stránke Bright Side. Ktorá je vaša favoritka? Komentujte 😉

Julia Roberts — v roku 2000, 2005 a 2010

Julia Roberts

Catherine Zeta-Jones — v roku 2001

Catherine Zeta-Jones

Nicole Kidman — v roku 2002

Nicole Kidman

Halle Berry — v roku 2003

Halle Berry

Jennifer Aniston — v roku 2004

Jennifer Aniston

Angelina Jolie — v roku 2006

Angelina Jolie

Drew Barrymore — v roku 2007

Drew Barrymore

Kate Hudson — v roku 2008

Kate Hudson

Christina Applegate — v roku 2009

Christina Applegate

Jennifer Lopez — v roku 2011

Jennifer Lopez

Beyoncé — v roku 2012

Beyoncé

Gwyneth Paltrow— v roku 2013

Gwyneth Paltrow

Lupita Nyong’o — v roku 2014

Lupita Nyong’o

Sandra Bullock — v roku 2015

Sandra Bullock

Jennifer Aniston — v roku 2016

Jennifer Aniston2016

Zdroj: www.csfd.cz; brightside.me

Loading...