Pohreb ako z rozprávky pripravili rodičia svojej 4-ročnej dcére Violete. Pri pohľade naň sa neubránite slzám!

Pohreb ako z rozprávky pripravili rodičia svojej 4-ročnej dcére Violete. Pri pohľade naň sa neubránite slzám!

Pripraviť pohreb svojmu dieťaťu je azda to najťažšie, čo môže rodiča postretnúť počas života…

Iba 4-ročná Violet Grace Youens z anglického St Helens sa stala obeťou hroznej autonehody potom, ako sa vracala zo škôlky s babičkou. Pokojnú cestu im narušil 23-ročný mladík, ktorý nezvládol jazdu a zrazil babičku s vnučkou. Aj keď po tejto nehode vodič i spolujazdec ušli z miesta činu, polícia ich vypátrala vďaka priemyselnej kamere a následne zatkla. Teraz čakajú na súd a spravodlivý trest.

Bohužiaľ, táto nehoda neskončila pozitívne, ale stala sa smrteľnou pre malú Violet, ktorá pri prevoze do nemocnice zomrela.

3472470_

Na sklonku svojho života však dievčatko urobilo veľké gesto, keď zachránilo dva život vďaka tomu, že darovalo svoje ľadviny a pankreas. “Mám zlomené srdce, ale som pyšná na svoju malú bojovníčku,” dodala na sociálnej sieti nešťastná matka.

3472467_ctyrleta-violet-pohreb-mlady-ridic-smrt-v0

3472468_

3472471_

Posledné zbohom nebohej Violete sa rodina rozhodla dať v rozprávkovom štýle.

Objednali sklenený koč s konským záprahom, aký mala aj Popoluška cestou na bál. Okrem toho vložili telíčko malej Violety do bielej truhly, ktorá bola pokreslená s jej obľúbenými rozprávkovými postavami. Takto slávnostne sa rodiča rozlúčili so svojou malou princezničkou.

3472477_

3472475_

3472476_

Zdroj: www.zeny.cz

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*