Reklama/advertisment

Fínske štúdio Colossal Order vydalo v roku 2015 úspešnú hru s názvom Cities: Skylines. V nej si staviaš mesto, riešiš dopravnú situáciu, zamestnanosť či služby a s tým spojenú aj celkovú spokojnosť obyvateľov.

Reklama/advertisment

Tohto roku sa k hre pridali formou bezplatnej expanzie aj svetové štadióny takých veľkoklubov, ako napríklad Stamford Bridge, Camp Nou či domovský stánok Juventusu Turín. A potom ich, ale aj celé mesto, môžeš zrovnať so zemou prostredníctvom prírodných katastrof. Aj o tom je hra Cities Skylines.

Reklama/advertisment

Hru Cities Skylines predstavil aj youtuber Sterakdary

Ak si v tejto hre postavíš aj štadión, na tvoje mesto to bude mať pochopiteľne dopad. Nie len, že sa zvýši atraktivita mesta a oblasti, v ktorej sa štadión nachádza, ale musíš počítať aj s dopravnými zápchami a preplnenými cestami.

Riešenie nelichotivej dopravnej situácie v meste patrí k najväčším výzvam hráčov.

Ďalšou novinkou, ktorú nedávno tvorcovia predstavili, je rozšírenie s názvom Natural Disasters. Do mesta, ktoré si si postavil, tak budeš môcť poslať prírodnú katastrofu, a tak ho zrovnať so zemou. Na výber máš viacero možností, medzi nimi napríklad zemetrasenie, meteority či požiare. Vyskúšaš si tak, aké je to evakuovať mesto.

Zdroj: www.hrej.cz

Loading...