Jonh Wick nevydržal dlho na zabijackom dôchodku. Na jeho obranu treba povedať, že Wickov návrat do akcie je naozaj nevyhnutný. Kto iný dokáže zachrániť svet?

Reklama/advertisment

Reklama/advertisment

Prvý diel Johna Wicka bol úspešný a radí sa k filmom, ktoré by si mal pozrieť každý (alebo aspoň každý milovník akčných filmov). A John Wick 2 by chcel mieriť rovnako vysoko. Nestarnúci Keanu Reeves ako John Wick nám v pokračovaní ukáže, ako pravá akcia vyzerá.

Reklama/advertisment

Oficiálny popis filmu (Cinemax):

Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete.

Oficiálny trailer (CZ) na film:

Dosť bolo oficiálneho predstavovania… Ako môžete vidieť v traileri (ktorý začína celkom nevinne), film bude akciou doslova nabitý.

V úvode traileru je zdanlivo pokojný Rím doladený príjemnou komornou hudbou. Idylka je narušená Johnom Wickom, legendou medzi zabijakmi. Nádherný je kontrast, ktorý vyvoláva už trailer: na jednej strane je pokoj, umenie a elegancia, na druhej strane sú zbrane, zbrane a ešte raz zbrane. Je to doslova prešpikované akciou.

Zaujímavosťou, ktorá sa týka filmu, je to, že ide o druhú filmovú spoluprácu Keanu Reevesa a Laurenca Fisburnea. Prvýkrát sa herci stretli vo filmoch Matrix.

John Wick 2 (originálny názov: John Wick: Chapter Two) bude mať premiéru tento štvrtok (23.2.2017). Avšak, dvojhodinová dávka akcie a strieľania nie je vhodná pre divákov do 15 rokov.

Zdroj titulného obrázku: denofgeek.com

Loading...