Reklama/advertisment

Mladá žena si plní sen, mení sa na princezné z Disney rozprávok! To však nie je všetko.

Azda každé malé dievčatko v detstve snívalo o tom, že bude princeznou. Inak to nebolo ani v prípade mladej slečny menom Sarah Ingle, ktorá sa tento svoj detský sen rozhodla splniť. Na naplnenie svojho veľkého sna už rodáčka z amerického Colorada v prepočte minula viac než 11-tisíc eur. Túto sumu utratila za 17 šiat a 16 parochní, vďaka ktorým sa môže premeniť na rozprávkové bytosti.

Reklama/advertisment

2591547_

Reklama/advertisment

Sarah vďaka svojim prirodzeným veľkým a krásnym očiam vyzerá ako princezná z Disneyovky na prvý pohľad. Práve preto by si ľudia mohli myslieť, že jej premeny sú tak jednoduché, no opak je pravdou. Kým sa zo svojho skutočného ja zmení na princeznú zaberie to aj viac než 3 hodiny. Sama tvrdí, že najťažšie je sa obliecť do jednotlivých šiat, pretože sa skladajú z mnohých vrstiev a majú zapínanie na chrbte. Zabrať jej však dáva i make-up Šípkovej Ruženky, lebo ako sama hovorí, tá má užšiu tvár a tak musí byť pri kontúrovaní obzvlášť precízna.

Túto svoju vášeň a plnenie sna nerobí iba pre seba. Občas v kostýmoch navštevuje v nemocniciach choré deti. „Nikdy nezabudnem na deň, keď ma poprosili, aby som vystúpila na oslave dievčatka, ktoré bojovalo s rakovinou. Sledovať jej rozžiarenú tváričku, keď sme si spolu mohli zaspievať, bolo úžasným zážitkom,“ spomína Sarah.

A tu sú už jej princeznovské premeny!

2591548

Sarah ako Elza z rozprávky Ľadové kráľovstvo

2591550_

Ako Snehulienka

2591551_

Rapunzel z rozprávky Na vlásku

2591552_

Ariel – malá morská víla

cinderella500x500

Popoluška

sarah-belle

Belle z príbehu Kráska a zviera

 

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Loading...