Aj keď by feministky mali bojovať za zrovnoprávnenie žien v každodennom živote, táto feministka to rozhodne nerobí. Tá je zrejme úplne pomýlená a chlapi jej zrejme poriadne ležia v žalúdku..

Mnoho ľudí si feministky predstavuje ako ženy, ktoré nepatria medzi prílišné krásky, neholia sa, nenávidia mužov, prípadne sú frustrované z toho, že sú samé a chcú stoj čo stoj dokázať, že sú v tomto svete nadradené opačnému pohlaviu. Lenže to má veľmi ďaleko od pravdy. Feminizmus si za cieľ kladie zrovnoprávnenie žien v sociálnej, súkromnej, ekonomickej a politickej sfére.

Existujú však aj akési pomýlené „feministky,“ ktoré majú mužov poriadne v žalúdku a neznášajú ich. K tým zrejme patrí aj Jesse, ktorej to celé zrejme poriadne udrelo na mozog. Keď jej totiž kamarátka napísala, že mala sex s chlapom, no spätne to ľutuje, premotivovaná feministka prišla s teóriou, ktorá baví svet. Podľa nej, ak žena oľutuje to, že mala pohlavný styk s mužom, znamená, že to vôbec nechcela a tým pádom šlo o znásilnenie.

„Pokiaľ to ľutuješ, znamená to, že si s tým 100 percentne nesúhlasila a to je znásilnenie.“
femin-1

„Možno si to nepriznáte, že ste boli znásilnené, pretože je to veľmi traumatizujúce, ale pravda je také, že vás znásilnili.“

femin

Zdroj: Twitter