Reklama/advertisment

Slovenská skupina Sunlips si asi povedala, že keď pieseň o tanci, tak poriadna a bez kompromisov. Na prvý pohľad by niekto mohol polemizovať, či ide o seriózny videoklip alebo vtip.

Či je singel Tancuj paródiou na súčasné, často lacné tanečné hity, alebo odvážny krok inde, môžeme posúdiť až na základe zhliadnutia videa.

Reklama/advertisment

tancuj

Reklama/advertisment

tancuj1

Čo je na novinke Tancuj vlastne také zvláštne?

Minimálne to, že speváčka v naozaj krátke pesničke vysloví slovo tancuj viac ako 40 krát! Skupina sa takto rozhodla pomenovať aj samotnú skladbu. Prečo si obľúbili toto slovo a prečo ho opakujú toľkokrát? „Nekonečné opakovanie v tom kontexte robí atmosféru dvojice, ktorej je všetko navôkol ukradnuté a všetku svoju energiu a vášeň venujú len tancu a hlavne sebe navzájom. Skutočné veci na svete sú tie jednoduché, tak prečo dookola neopakovať to krásne slovo, ktoré adresuješ tomu druhému?“, uviedla speváčka Viky.

Singel Tancuj skupina Sunlips natáčala v jedno z prešovských ateliérov a na natáčanie pozvala tanečných hostí od výmyslu sveta. Prítomní boli predstavitelia rozmanitých žánrov tanca a svoje pohybové nadanie vo videu predviedla aj samotná kapela. „Je super vidieť koľko energie sa skrýva v ľuďoch v momente, keď začne hrať hudba. My hudbu tvoríme a tanec s ňou ide akosi dokopy, preto sme veľmi radi, že sa nám ich podarilo zachytiť v klipe spolu,“ uzavrela speváčka skupiny Sunlips.

tancuj3

tancuj4

Zdroj: Tlačová správa

Loading...