Reklama/advertisment

Skalní fanúšikovia „Rowlingoviek“ určite postrehli, že známa spisovateľka sa pustila do písania nového príbehu, ktorý znovu vráti príbehy z čarodejníckeho sveta, a diváci sa tak ocitnú v dobrodružnom svete kúziel, trikov a fantastických zvierat. Práve to posledné menované je časť názvu nového pripravovaného veľkofilmu, ktorý bude určite jedným z najväčších lákadiel kinosál v roku 2016.

Reklama/advertisment

Vo filme prenáša čarodejník Newt Scamander vo svojom kufríku ohrozené zvieratá, musí čeliť veľkému problému. Z magického kufríka mu zvieratá ušli a on musí urobiť všetko pre to, aby sa doň bezpečne vrátili. To, samozrejme, zo sebou prináša mnoho vzrušujúcich príbehov z kúzelníckeho sveta. Zvlášť v situácii, kedy sa z kufríka vytratili aj krvilačné potvory.

Reklama/advertisment

Na film sa môžeme tešiť až 18. novembra 2016, ale nejaké zábery ti ponúka aj dvojminútový teaser už teraz. Ak ti to nestačí, sklameme Ťa. Na oficiálny trailer si budeme musieť ešte počkať.

Herecké obsadenie: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Ron Perlman, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Ezra Miller a iní.

Fantastics Beasts and Where to Find Them

Loading...