Reklama/advertisment

Michael Jackson bol bezpochyby jedna z najväčších speváckych legiend. Svedčí o tom aj fakt, že aj po ôsmich rokoch od jeho úmrtia sú jeho piesne stále hitmi a často ich môžeme počuť v rádiách či na internete. Okrem piesni sú však stále živé jeho známe tanečné kroky a pózy. A čo je najlepšie, rady jeho fanúšikov sa neustále rozrastajú.

Reklama/advertisment

Dnes vám predstavíme jeho azda najväčšieho fanúšika, ktorý sa volá Wiliam Gibbons a má iba 6 rokov. Prvýkrát počul skladbu od Jacksona, keď mal iba 2 roky a išlo o skladbu Thriller. Od tej doby sa Michael Jackson stal jeho najväčším idolom. „Keď mu boli tri, nosil kostýmy každý deň po dobu jedného roku. Teraz to už nejde, pretože chodí do školy,“ dodala maminka chlapca.

Reklama/advertisment

fanusik

Najzaujímavejšie na celom tom je, že mladý fanúšik nevie, že jeho idol už nežije. Jeho mamka mu túto správu nikdy nepovedala, aby chlapček nebol smutný. Pravdou však je, že raz mu o smrti speváka povedal jeho kamarát, avšak, chlapček tomu odmietal uveriť, a tak je pre neho táto legenda stále živá.

Ako mamina priznala, každý rok navštevujú koncerty na počesť speváka. A takto to malému Wiliamovi ide v tanci 🙂

Zdroj: www.frekvence1.cz

Loading...