Reklama/advertisment

Mladá kapela zo Šurian s názvom The Paranoid je slovenskému rockovému publiku už známa. Za niekoľko rokov stihli toho pomerne veľa – vyhrať pár súťaží, vydať 3 albumy, natočiť niekoľko videoklipov, naplniť kluby po celom Slovensku a Česku. 

Reklama/advertisment

Po nedávnom úspešnom turné u našich západných susedov spolu s kapelou Horkýže Slíže sa rozhodla táto štvorčlenná skupina vypustiť von niečo nové od zatiaľ posledného albumu, ktorý vyšiel pred dvoma rokmi.

Reklama/advertisment

Nový singel nesie názov „Spovedám sa“, je natočený jednoduchšie, nemá dej, na záberoch sú iba členovia tohto zoskupenia. Pravdepodobne to bol aj zámer kapely, keďže už podľa názvu skladby je zrejme, že má pre nich osobnejší význam. Po hudobnej stránke je to od nich niečo iné na čo sme zvyknutí, no neuberá to na kvalite. Výborný zvuk jednotlivých hudobných nástrojov dáva pesničke neskutočnú energiu, ktorá ide ľahko do uší, dokonca po niekoľko násobnom vypočutí singlu, refrén ostáva v hlave ešte niekoľko dní.   

Kapela ohlásila aj príchod novej dosky. Bude to v poradí už štvrtá, po albumoch „Posledný nádych“, „Dva Svety“ a „Sedem“. Vonku by sa mala dostať v septembri tohto roku.

Taktiež dávajú do pozornosti ich nový youtube channel, kde bude pribúdať množstvo ich noviniek. Odoberať ich môžete TU

The Paranoid – Spovedám sa

Foto: facebook.com

Loading...