Reklama/advertisment

Či chceme, alebo nie, deje sa to. Každý deň sa vo svete stane množstvo vrážd. A niektorým vrahom jedna obeť nestačí … Tu je TOP 5 sériových vrahov!

5. Charles Manson

Americký hudobník a zločinec Charles Milles Manson sa narodil 12. novembra 1934 v Cincinnati. Väčšinu svojho života strávil vo väzení. Najprv za krádeže, neskôr pre podvody. Po založení komunity s názvom Rodina, spáchal aj niekoľko brutálnych vrážd. Jednou z najzávažnejších bola vražda herečky Sharon Tateovej, ktorá bola v čase vraždy vo vysokom štádiu tehotenstva. Po spáchaní tohto skutku bol odsúdený na trest smrti, no vďaka zmene zákona bol jeho trest upravený na doživotie. Charles Manson je stále živý a zdravý vo svojej cele.

Reklama/advertisment

Charles Manson

Reklama/advertisment

4. John Wayne Gacy

Tento americký sériový vrah je známy aj ako Klaun Zabijak sa narodil 12. marca 1942 v Chicagu. V detstve ho otec týral a trestal, z čoho začal mávať záchvaty. Tie však jeho otec považoval iba za simulovanie. Keď sa stal dospelým, utiekol z domu a už sa viac nevrátil. V roku 1968 bol odsúdený za sex s maloletým chlapcom, no po 18-tich mesiacoch bol prepustený za dobré správanie. Za krátky čas spáchal prvú vraždu. Začal sa obliekať klaun a pôsobiť na detských oslavách. Vďaka kostýmu klauna si ľahko získaval dôveru ľudí. Postupne zavraždil 33 ľudí, najmä detí a pochoval ich vo svojej pivnici.

Reklama/advertisment

John Wayne Gacy            John W. Gacy

3. Richard Chase

Richard Chase, známy aj ako Upír zo Sacramenta, bol nekrofil a kanibal. Narodil sa v Kalifornii v roku 1950. Trpel hypochondriou a tvrdil, že jeho srdce občas prestáva biť. Taktiež tvrdil, že sa zmenšuje, ak nepije krv. Preto začal zabíjať vtákov a králikov, aby mohol piť ich krv. V roku 1977 zabil svoju prvú ľudskú obeť. Dokopy zabil 7 ľudí, ktorých pozostatky boli nájdené v hroznom stave – boli dorezané, vnútornosti boli uskladnené v chladničke a niektoré časti tela boli zjedené.

richard chase

Pokračovanie na ďalšej strane

Loading...