Reklama/advertisment

O tom, že existujú viaceré tajomné izby, kde lúštite rôzne hádanky a logické úlohy, sme vás už informovali. Takáto Escape room je aj vo Vranove nad Topľou a nesie meno najznámejšieho čarodejníka filmových plátien, Harryho Pottera.

Reklama/advertisment

V nej sa ku koncu prázdnin stalo niečo, na čo nezabudne nie len mladý pár, ale aj samotní zakladatelia Escape room.

Reklama/advertisment

Bol to bežný deň. Zrazu nám zazvonil telefón, že sa partia chce objednať na hru a rezervovať si svoj termín. Avšak s jednou špeciálnou požiadavkou. Dávid nám oznámil, že chce svoju partnerku počas hry požiadať o ruku. Nápad nás veľmi nadchol, a tak sme sa spolu pustili do zosnovania plánu. Hovorí Ján Kuba, spoluzakladateľ TheRooms.eu.

Už aj tak magickú atmosféru, pripomínajúcu život filmového a knižného hrdinu ešte viac pripravili na slávnostné zásnuby. Kreativita mladému mužovi rozhodne nechýba, o čom svedčí aj tento nápad.

unnamed (23)

Termín bol rezervovaný a Dávid aj so svojím kamarátom prišli deň vopred všetko poctivo pripraviť, aby všetko klaplo, ako má. Nainštalovali sme kameru, namiešali hudbu a nastražili zásnubný prsteň ako finálne prekvapenie. Všetko bolo pripravené. Dodáva ďalší zo zakladateľov TheRooms, Jakub Antoš.

Dávid so svojou nič netušiacou partnerkou a pripravenou partiou kamarátov zavítali do izby Harryho Pottera, kde predtým všetkých obliekli do „čarovných“ habitov. A Hra s prekvapením sa mohla začať.

Všetci sa spoločne pustili do riešenia hlavolamov, aby sa im podarilo uniknúť v limite a dostať sa tak až k finálnemu prekvapeniu.

Ako to celé vyzeralo, sa dozviete vo videu:

Budúcemu ženíchovi a neveste praje celá redakcia KLOCHER.SK v živote len to najlepšie.

unnamed (24)
Ak chcete vedieť viac o čarovnej izbe Harryho Pottera, sledujte Facebook www.facebook.com/theroomseuvt/ alebo web www.therooms.eu.

Viac o tematickej izbe, venovanej Harrymu Potterovi sa dočítate TU

 

 

Zdroj: therooms.eu.
Loading...