Ak si myslíš, že najúspešnejší slovenský YouTuber je GoGo, si na omyle!

Reklama/advertisment

V našich končinách panuje názor, že najúspešnejších slovenským YouTuberom je GoGo, lenže nie je to tak úplne tak. Na YouTube scéne je totiž omnoho populárnejšie meno David Dobrik, čo je mladý, 21-ročný rodák z Košíc. Ten sa môže tým, že ho odoberá viac než 4,8 milióna ľudí a priemerný počet zhliadnutí jeho videí je na čísle 3 milióny, pričom jeho najsledovanejšie video si pozrelo takmer 13 miliónov ľudí. Treba však podotknúť, že David aj napriek tomu, že pochádza z metropoly východu, odmalička žije so svojou rodinou v USA a jeho úroveň a znalosť angličtiny je na úrovni, ktorá dokáže Američanov a celý čas dostatočne zaujať.

Reklama/advertisment

Buy my merch if you too want to turn the hose on Merch link in bio!!

Reklama/advertisment

A post shared by DAVID DOBRIK (@daviddobrik) on

David odštartoval svoju internetovú kariéru ešte ako 17-ročný a to krátkymi vine videami a postupne si vybudoval stabilnú fanúšikovskú základňu aj na YouTube, v čom mu pomohli predovšetkým mladé fanúšičky. Na tejto platforme je v súčasnosti uznávanou a populárnou osobnosťou a portál thefamouspeople.com vypočítal hodnotu jeho kanálu na približne 2 milióny amerických dolárov.

 

Rodený Slovák však nie je ako ostatní YouTuberi a divákov dokáže osloviť trefným humorom, pričom väčšina jeho kolegov sa spolieha iba na obnažené ženy, aktuálne trendy či clickbaity. Davidovi jeho zmysel pre humor a originalita priniesla aj niekoľko hereckých rolí v programoch The Honest Show a Prank U.

Mladý YouTuber tvorí momentálne pár s krásnou YouTuberkou Lizou Koshy a svojou prácou inšpiroval aj svoju mladšiu sestru Ester, ktorá sa rozhodla, že sa chce vydať podobnou cestou ako jej brat a jeho priateľka.

Ever since Liza super glued my lips to her cheeks I feel like we've become a lot closer New vid in bio!!

A post shared by DAVID DOBRIK (@daviddobrik) on

Just sitting here and wishing for the day Liza let's me try on those black leather tights New vid in bio!!

A post shared by DAVID DOBRIK (@daviddobrik) on

 

 

Zdroj: YouTube, Instagram, The Famous People, We The Unicorns

Loading...