Reklama/advertisment

Smejete sa radi? Určite áno, veď ako sa vraví: ,,Smiech je recept na dlhý život.“ Samozrejme aj sem-tam v živote človek natrafí na nemilé chvíľky no práve teraz tomu tak nie je.

Inzeráty sú už dlhý čas jedným z najefektívnejších možností, ako predať niečo, čo už nepotrebujeme. V našej sérií sa ale, ako si už tí všímavejší a častejšie navštevujúci čitatelia mohli povšímnúť, nevenujeme len takým „obyčajným“ inzerátom. Venujeme sa totiž tým kurióznym, ktoré majú nasvedomí ľudia s čudným no zaujímavým zmyslom pre humor.

Reklama/advertisment

,,Predám alebo darujem Fiat Multiplu r.v. 2001 1,6L 16V najazdených 140000km po kompletnom servise nové brzdy, olej+filter, nápravy po GO, rozvody všetko top sezónne prezutie. Je to veľké rodinne priestranné auto vhodné do rodiny samozrejme do takej kde sa nehľadí na design. Predávam to z dôvodu, že to kúpila žena bez môjho vedomia a ja sa hambím za to šak v robote by ma vysmiali spolupracovníci. Normálne som neverim očiam čo za grc to kúpila aj som ju dobre zdrbalze ako to pislí. Prípadne vymením za Sharan, Touran cenu akceptujem proste sa h ambím za to nič škaredšie som nikdy nevidel a to už kadečo sa mi dostavilo do cesty. Cena 500e“

Reklama/advertisment

fiat-predaj-auto-inzerat-vtipne-bazos-skarede

Zdroj: Bazos

Loading...