Dechia Gerald zistila pár dni po smrti manžela, že je v druhom stave. Tesne po narodení ich spoločného syna sa udialo niečo, čo vás nenechá chladnými.

Život píše rôzne príbehy a toto je jeden z toho tajomnejšieho súdka. Nebohý Matthew Gerald patril k mužom, ktorí sú , boli ozajstní hrdinovia. Dlhé roky bol členom amerického námorníctva, ale neskôr sa rozhodol stať sa policajtom. A práve toto jeho rozhodnutie sa mu stalo osudným, pretože krátko na to, ako nastúpil do služby policajta, bol Matthew účastníkom prestrelky, počas ktorej bol zastrelený.

3461981_

Smútok a žiaľ však už o niekoľko dní po smrti manžela vystriedala radostná správa.

Manželka nebohého Matthewa, Dechia Gerald, zistila, že je tehotná. Matka dvoch dievčat čakala chlapčeka, ktorý po narodení dostal meno po otcovi – Falyn Matthew Gerald.

3461983_

Počatie a následné zistenie, že žena nebohého policajta je tehotná, nie je však to jediné, čo púta pozornosť a vzbudzuje rešpekt. To, čo sa stalo tesne po narodení, je totiž oveľa viac vzrušujúcejšie.

Potom, ako vzala mama svojho synčeka po prvýkrát do náručia, sa chlapček chytil prsteňa, ktorý mala mama upnutý na retiazke. Nešlo však o hocijaký prsteň, ale o snubný prsteň, ktorý Dachia nosila po manželovej smrti ako prívesok. Toto gesto v nej vzbudilo neskutočné city a vyrazilo dych.

3461986_

Krásne gesto, však?

Zdroj: www.zeny.cz