Žiaci z Michaloviec urobili vtipnú paródiu na známy hit “Je nám teplo!”

Žiaci z Michaloviec urobili vtipnú paródiu na známy hit “Je nám teplo!”

Pesnička “Je nám teplo” bola minulé leto obrovský virálny hit a dokonca sa v rebríčkoch umiestnila medzi top 10 najsledovanejších videí za rok 2015.  

Od tej doby vydala táto známa trojka aj krátke klipy, ktoré sú zväčša urobené na podporu dobrej myšlienky ku pesničkám “Čo chladnička dá”, “Jazdíme bez áut”, “Pocta vode” alebo “Hoovering song”, vďaka ktorému sa lepšie sa v predvianočnom čase upratovala domácnosť.

Žiaci 8. C triedy zo základnej školy P.Horova v Michalovciach sa rozhodli zmeniť hodiny informatiky v škole, a preto vymysleli originálny nápad, ako urobiť z nudnej hodiny informatiky celkom kreatívny spôsob odreagovania sa, no pritom sa aj niečo priučia. “Pod ruku” im prišiel známy hit “Je nám teplo” od kapely S hudbou Vesmírnou!

Práca, ktorá má v konečnej fáze vyše štyri minúty, sa síce môže zdať ľahká, no opak je pravdou. Ako samotní autori videoklipu uvádzajú, museli sa dodržať určité zásady, ako napríklad skupinová práca, rozdelenie úloh v tíme, dodržanie stanovených termínov. Žiaci sa takto dostali do styku práce audiom, videom či strihom. Samozrejme, ako už vo videu vidieť, tak bola potrebná aj veľká dávka herectva. No žiaci si to naplno užili a zabávali sa pri tom.

S Hudbou Vesmírnou- Je nám teplo

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*