fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 celebrít, ktoré stratili svoje panenstvo s inou celebritou

Máte tip? napíšte nám mailom

Možno Ťa to nezaujíma, ale možno že si zvedavý, aké celebrity po prvýkrát vyskúšali spoločnú posteľ s kolegom či kolegyňou z brandže. Predstavujeme Ti celebrity, ktoré si to rozdali s celebritou, pričom sa predpokladá, že išlo o ich prvý “akt”. Pri niektorých je to predpoklad, pri ďalších je to potvrdené ich slovami.

1. Mila Kunis and Macaulay Culkin

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719350

Tento celebritný pár začal spolu chodiť keď mala Mila 19. rokov. Strávili spolu osem rokov a štyri roky spolu bývali. Môžeme teda predpokladať, že spolu zdieľali aj svoju spálňu.

2. Miley Cyrus and Liam Hemsworth

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719389

Títo dvaja boli spolu takmer štyri roky, po tom, čo v roku 2013 skoro predstúpili pred oltár. Veľa hviezd z Disney seriálov nechce hovoriť o svojom osobnom živote, ale Miley bola vždy priama a otvorene hovorila o svojom sexuálnom živote.

3. Kristen Stewart and Michael Angarano

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719518

Predtým ako Kristen Stewart zažila slávu a chodila s Robertom Pattinsonom, chodila štyri roky s Michaelom Angaranom. Pár sa stretol, keď mala Kristen 14 rokov a rozišli sa, keď mala 18. Toto obdobie je perfektné obdobie na skúšanie a zvedavosť sexuálneho sveta.

Prečítajte si tiež:
Youtuberka Lenka natočila video, v ktorom postupy líčenia komicky komentoval jej brat!

4. Vanessa Hudgens and Zac Efron

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719571

Títo dvaja sa stretli na nakrúcaní filmu High School a netrvalo dlho, kým začali spolu chodiť. Ich vzťah trval 5 rokov. Vanessa nechodila pred ním s nikým, kto by stál za mienku. Pochádzala s veľmi konzervatívnej rodiny, a preto sa predpokladá, že stratila panenstvo s jej prvým dlhodobým priateľom.

5. Taylor Swift and Jake Gyllenhaal

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719583

Jake a Taylor začali spolu chodiť v roku 2010 a zlomené srdce Taylor nebola jediná vec, ktorú tento vzťah poznačil. Ich rozchod viedol k napísaniu albumu Red a k hitu ‘Shake It Off.’

6. Kirsten Dunst and Jake Gyllenhaal

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719594

Meno Jake Gyllenhaal je spojené aj s Kirsten Dunst, ktorá s ním stratila to najcennejšie. Podľa reportérov v jednom interview, ktorá sa týkalo jej filmu Crazy/Beautiful, prezradila, že keď mala 19, bola ešte stále panna až kým nestratila svoje panenstvo s Jake.

7. Beyoncé and Jay Z

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719558

Beyoncé potvrdila, že Jay Z bol jediný muž s ktorým spala.

“Bola som príliš mladá na to,  aby som mala vzťah, v ktorom by som s priateľom bývala či niečo robila. Jay Z bol jediný skutočný muž v mojom živote.”

8. Selena Gomez and Justin Bieber

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719552

Selena a Justin boli jeden z tých párov, pri ktorých sme nikdy nevedeli či sú spolu alebo nie sú. V roku 2014 sa Bieber chváli tým, že vzal Selene jej panenstvo. Selena to nikdy nepoprela.

Prečítajte si tiež:
Zoznam šiestich kľúčov o tvojej osobnosti prezradí viac, ako si myslíš. Vyber si jeden z nich a pozri sa, čo o tebe tvoj výber povie

9. Britney Spears and Justin Timberlake

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719603

Justin je všeobecne známy ako sympaťák. V roku 2002 prezradil detaily o jeho sexuálnom živote s Britney Spears veľmi negalantným spôsobom. Britney pre W Magazine prezradila, že spala len s jednou osobou, ktorú považovala za lásku svojho života, ale mýlila sa.

10. Kim Kardashian and T.J. Jackson

10-celebs-who-lost-their-virginity-to-other-celebs-719557

Predtým ako chodila Kim s Kanye West, mala vzťah so synovcom Michaela Jacksona – T.J. Jackson. On bol ten, s ktorým stratila svoje panenstvo, keď mala 14 rokov.

Zdroj: moviepilot.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií