fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Má iba 10 rokov a rozhodol predať svoje hračky, aby zachránil svojho psíka. Ten mu už roky pomáha

Máte tip? napíšte nám mailom

Obetoval hračky, aby zachránil svojho záchrancu…

Connor Jayne pochádza z New Yorku, má iba 10 rokov a milujúceho psíka Coppera. Chlapcova rodina si dobermana zaobstarala pred štyrmi rokmi a práve tento štvornohý člen rodiny sa stal záchrancom a ich hrdinom. Práve pes totiž upozornil svojim nočným štekotom na to, že s chlapcom niečo nie je v poriadku. Jeho matka ho tam našla na zemi pri záchvate.

Lekári si dlho nevedeli rady s tým, čo sa s Connorom deje, no nakoniec mu diagnostikovali PTSD, čiže postraumatickú stresovú poruchu a taktiež úzkosť. Toto ochorenie spôsobuje, že máva záchvaty, pri ktorých by mi mohol ublížiť. Vtedy je však pri ňom Copper, ktorý si naňho ľahne a bráni tak prípadným poraneniam.

Pred nedávnom však ochorel aj Copper a jeho stav si vyžaduje drahú liečbu. Keď sa o tom chlapec dozvedel, rozhodol sa pre veľké upratovanie – vypratal z izby všetky svoje hračky a následne sa ich rozhodol predať a vyzbierané peniaze použiť na liečbu psíka. Okrem predaja hračiek chlapec predával aj limonádu, aby získal čo najviac financií.

Prečítajte si tiež:
Trápia vás bezsenné noci? Vďaka týmto 8 tipom zaspíte ako batoľa

 

 

 

 

Zdroj: https://www.insideedition.com/10-year-old-boy-sells-his-toys-help-his-sick-service-dog-44666

Foto: https://www.insideedition.com/10-year-old-boy-sells-his-toys-help-his-sick-service-dog-44666

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií