fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 chýb v obliekaní, ktoré Vás urobia staršou #1 – tomuto sa vyhnite

Máte tip? napíšte nám mailom

Šaty robia človeka. Je to naozaj pravda. Dokonca aj šaty a celkový vzhľad človeka dokáže pomôcť ľuďom k uhádnutiu vášho veku.

Toto sú módne výstrelky, ktoré vám dokážu poriadne pridať zopár rokov naviac. Čomu sa máte vyhýbať?

10 chýb v obliekaní, ak chcete vyzerať mlado

 

Nosenie čiernej

Nie je nič zlé na čiernych šatách, ale čierna nie je veľmi zhovievavá pokiaľ ide o vrásky, a dokonca zdôrazňuje tmavé odtiene. Namiesto čiernej sa odporúča nosenie námorníckej modrej, pretože aj tá dobre funguje na zoštíhlenie.

10 chýb v obliekaní

Pletené svetre

Tieto svetre nemusia byť veľmi lichotivé, keď sú nesprávne vrstvené, špeciálne pre pribratejšie ženy. Vo všeobecnosti je veľmi ťažké, aby tento pletený sveter vyzeral dobre. Takže, keď ho nechcete zo skrine vyradiť, tak si zapamätajte, že ho musíte nosiť s obozretnosťou.

10 chýb v obliekaní

Lacné kabelky

V tomto bode vás nenavádzame, aby ste si kúpili kabelku v hodnote 10 000 €, ale malá investícia je nutná, ak chcete dosiahnuť mladistvý a štýlový výzor. Dámy, kabelky s krokodíliou kožou sú zakázané v prípade, ak chcete vyzerať mladistvo.

Prečítajte si tiež:
Pár sa rozhodol, že svoje svadobné video nechá natočiť psíkovi. Výsledok je skutočne krásny a stojí za zhliadnutie

 

Real leather handbags

 

Bundy – (boxy style)

V súčastnosti nikto nemá rád boxy štýl obliekania a namiesto toho skúša užšie pletené svetre. Buďte opatrná, aby ste nenosila príliš veľa tmavých farieb a kombinovala ich so svetlými odtieňmi.

25426_134259_63524-687x1024

Staré neónové svetre

Väčšina z nás mala v minulosti tento druh svetra ako povinnú výbavu vo svojom šatníku. Boli veľmi moderné najmú v 90. rokoch, no už veľmi dlho sú out. Šetrite si tento sveter na vianočnú večeru a vyskúšajte tento sveter radšej vo svetlých odtieňoch.

29704_KS3152_m

 

Ďalších 5 chýb Vám predstavíme už zajtra!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií