fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Týchto 10 songov otriaslo v roku 1996 hudobnou scénou

Od roku 1996 ubehlo 20 rokov a my sme sa rozhodli troška vrátiť v čase a ukázať vám, čo otriaslo hudobnou scénou v tom roku.

V roku 1996 sa zrodili okrem iných aj kapely Nightwish, Skillet, Sum41, alebo Linkin Park. Comeback v tomto roku zažili kapely The Monkees, Poison a Kiss (v pôvodnej zostave). A teraz už najväčšie hity roku ’96.

 

Peter Nagy – Krásny zadok

“Svet je krásny zadok a záleží od vkusu…” spieva Peter Nagy. Podľa mňa ide o vrchol nevkusu a umelecká hodnota tejto pesničky sa rovná produktu vychádzajúcemu zo zadku.

https://www.youtube.com/watch?v=wuZb4xNlMMA

 

MC Erik & Barbara – Sen

Barbarine oči plakali, keď “stál tam ON”, moje oči plakali po zhliadnutí tohto videoklipu. Nejde o sen, ale o nočnú moru.

 

Ilona Csáková – Pink

Nenecháme sa zmiasť názvom Češka nespieva o slávnej americkej speváčke. Keď už upustíme od toho, že ospevuje svoju ružovú sukňu (predsa len sukňa je menšie zlo ako zadok), prichádza na rad otázka, čo (ne)spravila Ilona choreografovi, že to dopadlo, ako to dopadlo…

 

Habera, Dvorský a Gott – Svet lásku má

Vianočný hit kata zo Superstar, operného majstra a božského Káju, ktorý dúfam, že túto zimu nebudeme musieť počúvať z reklám na nemenovanú banku.

 

IMT Smile – Nepoznám

Každý pozná hit Nepoznám, ktorý vyšiel na albume Klik-klak v roku 1996. Okrem Nepoznám na tomto albume vyšli aj hity ako Duch človeka a Nedá sa újsť.

https://www.youtube.com/watch?v=11L3-5ALyl8

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií