fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 spôsobov, ako sa s partnerom udobríš po akejkoľvek hádke

Vzťahy sú v niektorých chvíľach naozaj veda a rozdielne očakávania vedú často k hádkam a sporom. Možno sa aj tebe občas stane, že si s nejakým nedorozumením nevieš dať rady. Existuje však niekoľko vecí, ktoré ak spravíš, nikdy nimi nešliapneš vedľa.

1. Počítaj do 10

Naozaj to pomáha. Vážne. Ak počuješ alebo vidíš niečo, čo sa ti nepáči a nevieš sa s tým stotožniť, zhlboka sa nadýchni, zatvor oči a počítaj do desať. Nechceš predsa ublížiť svojmu partnerovi v tomto emóciami naplnenom momente, však?

2. Vymyslite si svoj vlastný „stop“ signál

Ak sa blížia vaše nezhody k vrcholu, je dôležité ich včas zastaviť – napríklad aj vaším stop signálom, ktorý obaja poznáte. Môže to byť gesto alebo len zábavné slovo. Je len na vás, čo si spolu vyberiete.

3. Nesnaž sa vyhrať

Je to to, čo naozaj chceš? Nemusíš mať vždy za každých okolností pravdu. Neexistuje nič ako „dobré a zlé,“ existuje len tvoj názor a jeho názor.

4. Niektoré veci nestoja za to, aby si o ne bojovala

Je úplne normálne, že ak pochádzate obaja z rozdielnych rodín a prípadne aj kútov Slovenska, tak si budete musieť zvyknúť na iné spôsoby. Niektoré veci však naozaj nestoja za to, aby si za každú cenu bojovala a snažila si presadiť svoje.

5. Nezabudni na liečivé objatie

Ak ťa tvoj partner nahnevá, akýkoľvek fyzický kontakt s ním je pre teba zrejme nepríjemný. Potrebuješ však opak – potrebuješ sa ho dotýkať a objímať ho, aby si si pripomenula, že je to človek, ktorého miluješ.

Ďalšie rady nájdeš na druhej strane článku.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií