fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 vecí, ktoré by si mala spraviť, ak je tvoj milostný život hotová katastrofa

Randenie je niekedy skutočná veda. Najmä ak nejde všetko podľa plánov a tebe sa už dlhšie nedarí objaviť toho pána božského. Nie každý deň je nedeľa a niekedy si jednoducho na toho správneho muža musíš počkať.

Ak máš za sebou rad neúspešných vzťahov, možno by si niečo mala zmeniť. Skús spraviť týchto 10 vecí a ktovie –  aj vďaka nim tvoj milostný život možno zlepší.

6. Zamysli sa, či si šťastná vo svojej práci

To, ako vnímaš svoju prácu, sa môže zdať zdanlivo nesúvisiace so vzťahom, ale je to obrovská súčasť tvojho života. Ak pracuješ príliš veľa, alebo dostaneš v práci padáka, prenesie sa to aj do tvojho milostného života.

7. Dávaj si pozor na to, akými ľuďmi sa obklopuješ

Tvoj budúci partner bude veľmi pravdepodobne taký, akí sú ľudia, ktorými sa obklopuješ. Ak máš okolo seba takých, ktorí neberú vzťahy príliš vážne a užívajú si život viac, ako by bolo dobré, vo veľkej miere to ovplyvní aj tvoj život.

8. Urob si zoznam svojich bývalých a možno budúcich

Opakovať si dookola, že úspešný a zdravý vzťah je založený na seba-zlepšení, je síce fajn, ale nie za každú cenu. Niekedy si musíš uvedomiť, že nie všetci ľudia si zaslúžia, aby si sa kvôli nim zlepšovala. Skúste budovať vzťah na rovnakých hodnotách. Napríklad ak niekto rád cestuje a bude niekoľko týždňov z roka preč, budeš ochotná to akceptovať, odcestuješ s ním, alebo to bude problém?

9. Spomaľ v randení

Pokojne sa stavím, že ak je tvoj milostný život katastrofa, snažíš sa vyliečiť tým, že skáčeš zo vzťahu do vzťahu. Len čo niekoho stretneš, dupneš na plyn a vrhneš sa do toho úplne po hlave. Možno je to pre teba lákavé, ale naozaj to nestojí za to. Skús trochu pribrzdiť. Uvidíš, že spoznáš veľa benefitov, ak prestaneš tlačiť na pílu.

10. Vyhľadaj odbornú pomoc

Niekedy to jednoducho inak nejde. Najmä u ľudí, ktorých prenasleduje napríklad nejaká trauma z detstva. To, čo sa v tvojom živote odohralo, má oveľa väčší vplyv na tvoju budúcnosť, ako niekedy sama dokážeš pripustiť. Nie je nič zlé na tom, ak vyhľadáš odbornú pomoc.

Foto: Pixabay
Zdroj: thoughtcatalog.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií