fbpx
11 naozaj zvláštnych zvykov slávnych hviezd, ktoré vám vyrazia dych

11 naozaj zvláštnych zvykov slávnych hviezd, ktoré vám vyrazia dych

Každý človek má nejaké zvyky či zlozvyky, ktoré sú jeho súčasťou bez toho, aby si to nejak uvedomoval. Vybrali sme 11 naozaj zvláštnych zvykov slávnych hviezd, ktoré vám vyrazia dych. Veď posúďte sami.

#1

Americká herečka Cameron Diaz má obsedantno-kompulzívnu poruchu, ktorá je spôsobovaná tým, že sa bojí otvorených dverí, pretože sa tak šíria rýchlejšie baktérie. Takže ich neustále zatvára.

Zdroj: www.lolwot.com

#2

Herečka Angelina Jolie je pravidelne hmyz, pretože sa dozvedela, že obsahuje plno bielkovín.

Zdroj: www.lolwot.com

#3

Christian Bale robí presný opak toho, čo robí väčšina poverčivých ľudí – chodí pod rebríky, nebojí sa čiernych mačiek či rozbíja zrkadlá.

Zdroj: www.lolwot.com

#4

Herečka Eva Longoria má zvláštne tajomstvo svojej krásy. Používa totiž pravidelne krém na tvár naplnený proteínmi z placenty, aby udržal jej pokožku pevnú.

Zdroj: www.lolwot.com

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Toto je asi najlepší duel v histórií speváckych súťaží. Deti v súťaži "Hlas" vyvolajú zimomriavky na tele nejedného z vás

Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."