fbpx
11 naozaj zvláštnych zvykov slávnych hviezd, ktoré vám vyrazia dych

11 naozaj zvláštnych zvykov slávnych hviezd, ktoré vám vyrazia dych

#9

Speváčka Mariah Carey spí vraj viac ako 15 hodín denne. Okrem toho má v spálni 20 zvlhčovačov, takže sa cíti, ako by spala v saune.

Zdroj: www.lolwot.com

#10

Herečka Megan Fox rada počúva Britney Spears, keď je v lietadle. Normálne, však? No, dôvodom, prečo sa jej páči počúvať hudbu tejto speváčky je to, že verí, že ju ochráni pre prípadným nebezpečenstvom.

Zdroj: www.lolwot.com

#11

Paris Hilton si každý deň o 11:11 niečo zaželá a zaklope na drevo, kedykoľvek niekto povie niečo, čo nechce, aby sa stalo.

Zdroj: www.lolwot.com

Zdroj / Foto: https://www.lolwot.com/20-of-the-weirdest-habits-that-celebrities-have/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Stačí mu len krabica z Big Macu a iPhone, aby vytvoril takéto neuveriteľné fotoportréty náhodných ľudí
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."