fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

11 znamení, ktoré ti prezradia, že je z teba naozaj paf

Jedna z otázok, ktorá sa ti pravdepodobne ženie hlavou počas prvého rande, je, či z teba naozaj tak paf, ako sa ti na prvý pohľad zdá. Možno sa bojíš opýtať sa ju nahlas, aj keď na nej vlastne nie je nič zlé. Ak sa ho to ale naozaj nechceš pýtať, existuje niekoľko jednoznačných znamení, vďaka ktorým zistíš, či je z teba naozaj úplne hotový, alebo či to len predstiera, aby ťa dostal do postele.

6. Zaujíma sa o tvoje potreby

Ak sa muž zaujíma o tvoje potreby a o to, ako by ti mohol pomôcť, je viac než jasné, že je do teba. A je jedno, či ide len o obyčajné veci, ako je pomoc s nákupom alebo oprava upchatého umývadla.

7. Stala si sa súčasťou jeho života

Aj keď ťa zahŕňa darčekmi a pozornosťou, no nestala si sa súčasťou jeho života, v skutočnosti z teba naozaj nie je paf. Ak je z teba ale naozaj tak hotový, ako to tvrdí, alebo ako sa to na prvý pohľad zdá, povie o tebe svojim kamarátom a v práci sa pochváli, aké skvelé dievča stretol.

8. Rozpráva o blízkych plánoch do budúcna

Ak sa ťa opýta, aké máš plány na víkend, ktorý bude o mesiac, zrejme s tebou počíta. A zrejme je z teba tak paf, ako sa ti to na prvý pohľad zdá. Či už kúpi lístky na koncert, alebo ťa vezme na víkend do hôr, je to vlastne jedno.

9. Nemôže si pomôcť a stále hovorí o tom, čo sa mu na tebe páči

Aj napriek tomu, že nie je veľmi výrečný, pri tebe si nemôže pomôcť a neustále ťa zahŕňa komplimentmi. A nie je to len o sexy nohách alebo pekných očiach. Sú to tie drobné maličkosti, ktoré ty možno považuješ za nedostatky, no jemu sa na tebe veľmi páčia.

10. Chápe, že sa občas aj pohádate

Hádky sú zdravou súčasťou vzťahu, aj keď prichádzajú už v začiatkoch. Sú súčasťou spoznávania a hľadanie spoločnej cesty.

11. Bude rozprávať o svojich pocitoch

Muži naozaj nerozprávajú často o svojich pocitoch, ak je však naozaj do teba, tak to povie.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií