fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

11 znamení, ktoré ti prezradia, že je z teba naozaj paf

Máte tip? napíšte nám mailom

Jedna z otázok, ktorá sa ti pravdepodobne ženie hlavou počas prvého rande, je, či z teba naozaj tak paf, ako sa ti na prvý pohľad zdá. Možno sa bojíš opýtať sa ju nahlas, aj keď na nej vlastne nie je nič zlé. Ak sa ho to ale naozaj nechceš pýtať, existuje niekoľko jednoznačných znamení, vďaka ktorým zistíš, či je z teba naozaj úplne hotový, alebo či to len predstiera, aby ťa dostal do postele.

1. Bude ti sám od seba písať alebo volať

Jedna z najhorších vecí, ktorá sa ti môže stať je, že mu dáš svoje číslo, ale on sa aj tak jednoducho neozve. A ak, tak o dva týždne neskôr, v nedeľu o druhej v noci. Aj keď sa snažíš vymyslieť milióny dôvodov a výhovoriek, prečo sa neozval, v skutočnosti je to jednoznačné znamenie, že jednoducho nemá záujem. Na druhej strane – ak sa o teba naozaj zaujíma, bude ti písať a volať, bude na teba myslieť a bude chcieť, aby si to vedela. Napíše ti ráno, aby ti poprial pekný deň a večer sa opýta, ako si sa mala.

2. Bude vytrvalý

Nikto netúži po stalkerovi, ale chalan, ktorý sa o teba skutočne zaujíma to nevzdá, až kým mu konečne neodpíšeš. Dokonca sa mu budeš určite páčiť ešte viac práve pre to, že máš svoj vlastný život a nevzdáš sa ho len kvôli nemu. Jednoducho povedané – ak je z teba naozaj paf – neposunie sa k ďalšej možnosti, ale bude čakať, kým ťa konečne nezlomí.

3. Jeho reč teba ho prezradí

Ak nevieš čítať pomedzi riadky to, čo hovorí, jeho reč tela ti určite pomôže, hlavne očný kontakt. V skutočnosti totiž, aj keď sa snažíme, nevieme odtrhnúť oči od človeka, ktorý sa nám páči. Jeho pohľad bude prechádzať z tvojich pier do tvojich očí. A stále dookola. A pri rozhovore sa ťa budeš snažiť nenápadné dotýkať.

Prečítajte si tiež:
Blog: Keď je ťažké odísť

4. Počúvať ťa a pamätá si, čo rozprávaš

Jednoznačným znamením toho, že je jednoducho do teba, je, že ťa počúva. A nie len to. Dokonca reaguje na to, čo hovoríš a pýta sa. Chce vedieť, ako sa cítiš, čo si myslíš, čo ťa zaujíma a aké sú tvoje životné ciele.

5. Rozpráva sa s tebou o svojich cieľoch, názoroch a záujmoch

Niekedy je naozaj ťažké rozprávať o svojich pocitoch, túžbach a snoch s inými ľuďmi. Navyše, ak ide o muža. Ak sa ti však zdôverí so svojimi plánmi a snami, môžeš si byť istá, že je jednoducho do teba. Verí ti totiž natoľko, že sa nebojí pred tebou otvoriť aj svoje najtajnejšie a najskrytejšie miesta.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane

Jedna z otázok, ktorá sa ti pravdepodobne ženie hlavou počas prvého rande, je, či z teba naozaj tak paf, ako sa ti na prvý pohľad zdá. Možno sa bojíš opýtať sa ju nahlas, aj keď na nej vlastne nie je nič zlé. Ak sa ho to ale naozaj nechceš pýtať, existuje niekoľko jednoznačných znamení, vďaka ktorým zistíš, či je z teba naozaj úplne hotový, alebo či to len predstiera, aby ťa dostal do postele.

6. Zaujíma sa o tvoje potreby

Ak sa muž zaujíma o tvoje potreby a o to, ako by ti mohol pomôcť, je viac než jasné, že je do teba. A je jedno, či ide len o obyčajné veci, ako je pomoc s nákupom alebo oprava upchatého umývadla.

Prečítajte si tiež:
Obyčajný deň patológa ČASŤ III: Pamätám si pás trosiek v ňom ležali časti ľudských tiel

7. Stala si sa súčasťou jeho života

Aj keď ťa zahŕňa darčekmi a pozornosťou, no nestala si sa súčasťou jeho života, v skutočnosti z teba naozaj nie je paf. Ak je z teba ale naozaj tak hotový, ako to tvrdí, alebo ako sa to na prvý pohľad zdá, povie o tebe svojim kamarátom a v práci sa pochváli, aké skvelé dievča stretol.

8. Rozpráva o blízkych plánoch do budúcna

Ak sa ťa opýta, aké máš plány na víkend, ktorý bude o mesiac, zrejme s tebou počíta. A zrejme je z teba tak paf, ako sa ti to na prvý pohľad zdá. Či už kúpi lístky na koncert, alebo ťa vezme na víkend do hôr, je to vlastne jedno.

9. Nemôže si pomôcť a stále hovorí o tom, čo sa mu na tebe páči

Aj napriek tomu, že nie je veľmi výrečný, pri tebe si nemôže pomôcť a neustále ťa zahŕňa komplimentmi. A nie je to len o sexy nohách alebo pekných očiach. Sú to tie drobné maličkosti, ktoré ty možno považuješ za nedostatky, no jemu sa na tebe veľmi páčia.

10. Chápe, že sa občas aj pohádate

Hádky sú zdravou súčasťou vzťahu, aj keď prichádzajú už v začiatkoch. Sú súčasťou spoznávania a hľadanie spoločnej cesty.

11. Bude rozprávať o svojich pocitoch

Muži naozaj nerozprávajú často o svojich pocitoch, ak je však naozaj do teba, tak to povie.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií