fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

12 herečiek, ktoré dokazujú, že aj ty môžeš vyrásť do krásy! #2

Máte tip? napíšte nám mailom

Snáď si sa aj ty minimálne raz zhrozil nad svojimi fotkami z minulosti. Povieš si: “Ozaj som mala takéto otrasné vlasy?” alebo “Som to vôbec ja?”. No máme pre teba dôkaz, že aj známe herečky vyzerali v puberte celkom obyčajne.

Teraz sú pekné, vkusné, s nádhernými vlasmi. Ale ak si myslíš, že vždy vyzerali takto pekne, si na veľkom omyle. Každý si prešiel obdobím puberty, počas ktorej sa naše telo najviac mení. A to sa týka aj tváre. Začneme sa o seba viacej starať a to sa prejaví aj na našom zovňajšku.

Nasledujúce fotky známych herečiek ti dokážu, že aj keď máš 13 až 19 rokov a myslíš si, že nevyzeráš pekne, tak sa to po puberte môže určite zmeniť. Ak  máš už 20+, skús si pohľadať v svojom profile staršie fotky a uvidíš tú neskutočnú zmenu v porovnaní s tvojimi súčasnými fotkami.

herecka 13 herecka 14 herecka 15 herecka 16 herecka 17 herecka 18 herecka 19 herecka 20 herecka 21 herecka 22 herecka 23 herecka 24

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií