fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

12 romantických filmov, ktoré vyšli v tomto roku a budete z nich totálne namäkko

Romantické filmy patria k obľúbeným žánrom divákov po celom svete. Ani tento rok to nebolo iné a vzniklo hneď viacero romantických filmov, ktoré stoja za to. Už ste niektorý z nich videli?

#1

Príbeh Hamleta z pohľadu Ophelie? Film, v ktorom hrá Daisy Ridley, sa zameria na milostný vzťah medzi Opheliou a Hamletom, ktorý sa, ako vie každý, kto si prešiel povinným čítaním na strednej škole, skončí tragicky.

Zdroj: www.marieclaire.com

#2

Posledná časť mini série Fifty Shades je asi tou najromantickejšou spomedzi všetkých. Áno, aj táto časť bude plná sexu, ale aj manželstva, detí a šťastného konca medzi hlavnými predstaviteľmi.

#3

Film Every day vznikol podľa predlohy rovnomennej knihy od Davida Levithana. Hlavnou postavou je asi 16-ročný Rhiannon, ktorý sa zamiluje do duše s názvom A. Nie je to však žiadny priemerný milostný príbeh. Duch sa totiž prebúdza každý deň v inom tele.

#4

Film približuje život Simona, uzavretého homosexuálneho dospievajúceho chlapca, ktorý chce žiť podľa vlastných podmienok. Problém nastane, keď sa jeho tajné (romantické) e-maily dostanú do zlých rúk.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií