fbpx
12 romantických filmov, ktoré vyšli v tomto roku a budete z nich totálne namäkko

12 romantických filmov, ktoré vyšli v tomto roku a budete z nich totálne namäkko

Romantické filmy patria k obľúbeným žánrom divákov po celom svete. Ani tento rok to nebolo iné a vzniklo hneď viacero romantických filmov, ktoré stoja za to. Už ste niektorý z nich videli?

#1

Príbeh Hamleta z pohľadu Ophelie? Film, v ktorom hrá Daisy Ridley, sa zameria na milostný vzťah medzi Opheliou a Hamletom, ktorý sa, ako vie každý, kto si prešiel povinným čítaním na strednej škole, skončí tragicky.

Zdroj: www.marieclaire.com

#2

Posledná časť mini série Fifty Shades je asi tou najromantickejšou spomedzi všetkých. Áno, aj táto časť bude plná sexu, ale aj manželstva, detí a šťastného konca medzi hlavnými predstaviteľmi.

#3

Film Every day vznikol podľa predlohy rovnomennej knihy od Davida Levithana. Hlavnou postavou je asi 16-ročný Rhiannon, ktorý sa zamiluje do duše s názvom A. Nie je to však žiadny priemerný milostný príbeh. Duch sa totiž prebúdza každý deň v inom tele.

#4

Film približuje život Simona, uzavretého homosexuálneho dospievajúceho chlapca, ktorý chce žiť podľa vlastných podmienok. Problém nastane, keď sa jeho tajné (romantické) e-maily dostanú do zlých rúk.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Milujete mačky? Toto je zopár fotografií pred tým a potom, čo sa z mačiatka stala šelma
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."