fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

12 romantických filmov, ktoré vyšli v tomto roku a budete z nich totálne namäkko

Máte tip? napíšte nám mailom

Romantické filmy patria k obľúbeným žánrom divákov po celom svete. Ani tento rok to nebolo iné a vzniklo hneď viacero romantických filmov, ktoré stoja za to. Už ste niektorý z nich videli?

#1

Príbeh Hamleta z pohľadu Ophelie? Film, v ktorom hrá Daisy Ridley, sa zameria na milostný vzťah medzi Opheliou a Hamletom, ktorý sa, ako vie každý, kto si prešiel povinným čítaním na strednej škole, skončí tragicky.

Zdroj: www.marieclaire.com

#2

Posledná časť mini série Fifty Shades je asi tou najromantickejšou spomedzi všetkých. Áno, aj táto časť bude plná sexu, ale aj manželstva, detí a šťastného konca medzi hlavnými predstaviteľmi.

#3

Film Every day vznikol podľa predlohy rovnomennej knihy od Davida Levithana. Hlavnou postavou je asi 16-ročný Rhiannon, ktorý sa zamiluje do duše s názvom A. Nie je to však žiadny priemerný milostný príbeh. Duch sa totiž prebúdza každý deň v inom tele.

#4

Film približuje život Simona, uzavretého homosexuálneho dospievajúceho chlapca, ktorý chce žiť podľa vlastných podmienok. Problém nastane, keď sa jeho tajné (romantické) e-maily dostanú do zlých rúk.

Prečítajte si tiež:
Týmto faktom o ľudskom tele veríš, no zistilo sa, že sú to len mýty

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

#5

Ak sa vám páčil film Všetko, Všetko, tak musíte vidieť aj Midnight Sun. Filmová hviezda Bella Thorne ako mladá žena s extrémnou citlivosťou na slnečné svetlo, ktorá sa nakoniec stretne s chlapom, ktorého vždy obdivovala z diaľky. Ako dopadne tento romantický príbeh?

#6

Vo filme Overboard si zahral herec Eugenio Derbez, ten hral bohatého a namysleného hlavného predstaviteľa, ktorý dostane amnéziu po tom, čo padne cez palubu na svojej jachte. Upratovačka, ktorá sa s ním náhodou stretla, sa rozhodne využiť túto situáciu a presvedčí ho, že sú manželia. Ako dopadne toto na prvý pohľad nevinné klamstvo?

#7

Film rozpráva príbeh o prvej láske známej spisovateľky Mary Shelley s básnikom Percy Bysshe Shelleym. Vzťah inšpiroval Máriu k napísaniu Frankensteina.

#8

Romantická dráma Adrift je voľne založená na skutočnom príbehu páru, ktorý sa v roku 1983 plavil priamo do hurikánu a musel nájsť spôsob, ako sa zachrániť.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

#9

Mladý novomanželský pár, Ronan a Howle, ide v roku 1962 na svadobnú cestu. Sú však veľmi nervózni, pretože ani jeden z nich nemal ešte sex. Ako to dopadne?

Prečítajte si tiež:
Ukázali, ako na to: Na maratóne v Londýne nahradili plastové fľaše rozložiteľnými vrecúškami naplnenými vodou

#10

Remake filmu Valley Girl z roku 1983. Táto romantická komédia je voľne založená na ľúbostnom príbehu Rómea a Júlie. Zameriava sa na hviezdnych milencov Júlie (Jessica Rothe) a Randyho (Josh Whitehouse).

Zdroj: www.marieclaire.com

#11

Keď Sophie zistí, že je tehotná, zápasí s tým, či si má dieťa nechať. Keďže Donna zomrela, jej najlepší kamaráti povedia Sophie príbeh o jej tehotenstve. Očakávajte, že film bude obsahovať množstvo spomienok a určite viac ako trochu romantiky.

#12

Vo filme A star is born si zahrali hlavné postavy úspešný herec Bradley Cooper (Jackson) a jedna z najznámejších speváčok Lady Gaga (Ally). Vo filme sa do seba zamilujú, no problémy nastanú, keď sa Ally bude dariť vo svete hudby viac ako Jacksonovi.

Zdroj: www.marieclaire.com

Zdroj / Foto: https://www.marieclaire.com/culture/g15841685/best-romantic-movies-2018/

Video: www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií