fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlapi tomuto venujte pozornosť: 12 typov žien nevhodných na vzťah

Single ľudia sa chcú zoznamovať. Každý si hľadáme druhú polovicu. Dohadujeme si rande a schádzame sa. Ak však narazíte na tieto ženy, majte sa na pozore!!

Tento článok berte ako manuál “Komu sa po prvom rande viac neozvať”. Primárne ho venujem mužom, ktorí sa pretĺkajú životom sami dúfajúc, že v tých množstvách nezadaných žien nájdu tú pravú.

Pokiaľ ale narazíte na ženu z tohoto zoznamu, nebojte sa otočiť na opätku a s ospravedlnením miesto činu opustite. Ak by povahové črty vyšli najavo až po čase, vždy máte možnosť odísť bez ujmy. Hlavne nič nenaťahujte nasilu!!

Článok veľmi dobre poslúži aj ženám, ktoré vďaka nemu pochopia, ako ich my muži vnímame, čo nás na vás odrádza a prečo ste stále samé, aj keď ste také neprirodzene sebavedomé úžasné.

 

Ultimátny ženský bullshit

Každá zranená žena, ktorej sa muž viac neozval, povie: “Všetci chlapi sú rovnakí a chcú len jedno!”

V poriadku, JeSsinqUaaa1234, ale zamysli sa nad jedným: Ak máš na Instagrame, Badoo, Tinderi a Pokeci 298 selfíčiek, ktorých väčšinu plochy zaberajú tvoje napnuté prsia a navrchu im kraľuje tvoj kačací zobák, sama si na vine.

Chceme od teba len to jedno, pretože nič iné nemáš! Nie je si ťa prečo vážiť a nie je s tebou čo iné robiť!

Sama sa totiž prezentuješ výhradne ako sexuálny objekt. Fotíš sa sama, takže nemáš kamarátov. Fotíš sa v kúpeľni, takže bývaš u rodičov a pred nimi si selfíčka nerobíš. Nemáš mi čo ponúknuť. Nemáš záujmy, pretože ty len fotíš selfíčka. Nemáš fotku z festivalu, nemáš fotku z lyžovačky, nemáš dokonca ani fotku, ako varíš alebo sa niečomu venuješ.

Jediné, čo o tebe tvojich 301 selfíček prezrádza (tie 3 zatiaľ stihli pribudnúť) je, že si jedna egocentrická narcistická adolescentka (no nech máš aj 30, stále si nevyrástla), ktorej jediným záujmom je, aby si bola hodnotená okolím, chválená, ako ti to klasicky sekne a to je tvojou terapiou pocitov menejcennosti, ktoré máš.

Nebojte sa, so žiadnymi nánami si nepíšem, ale sú medzi nami a mali by to vedieť. Nebol to ani typ ženy, ktorú nechcete stretnúť na rande. K nim sa totiž dostávam práve teraz:

 

12 typov nikým nechcených žien

1) Žena čerstvo rozídená – Túto slečnu práve niekto odkopol (jasné, všetci sme rovnakí). Stále je však zaľúbená a dúfa, že sa k nej vráti. Zaspáva s jeho fotkami a zobúdza sa čuchajúc jeho už neprítomné pižmo. Táto žena potrebuje niekoho, komu sa vyplače. Dokonca dúfa, že ju pochopíte a poradíte, ako vrátiť čas späť. Jej kamarátky už toho začali mať plné zuby, takže hľadá nové bútľavé vŕby.

 • VHODNÁ PRE – Študenta psychológie, pripravujúceho diplomovku na tému Vplyv smútku na neskorší duševný vývoj žien
 • NEVHODNÁ PRE – Muža, ktorý chce vkročiť do života ženy vítaný, nie nahrádzajúci niekoho
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY – Mizivé. Musel by ste sa veľmi snažiť, aby ste ženu priviedli k iným myšlienkam, než na pána ex.

Šuhaj pochopil, že mal ísť radšej na pivo s Milanom

 

2) Žena stále vo vzťahu – Špecifická situácia, do ktorej sa nechcete dostať. Vám sa s dlhodobým vzťahom táto slečna nezverí, pochváli sa však letargickému priateľovi, ktorému tak chce dokázať, že zatiaľ, čo on na ňu celkom kašle, stále sú muži, ktorí by ju chceli. Na vás vlastne vôbec nezáleží a hráte iba akúsi rolu konkurencie, ktorá by mala otvoriť oči súčasnému priateľovi. Ona sa ani nechce rozvádzať, potrebuje na neho iba nechutným spôsobom zatlačiť.

 • VHODNÁ PRE – Absolútne nevhodná v každom prípade. Koledujete si dokonca o “preplesk” od zobudivšieho sa súčasného priateľa.
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY – Mierne (akože pomsta z jej strany). Z etického hľadiska a z úcty k tomu chudákovi radšej nie.

 

3) Žena tichá, nevýrazná – Na prvom rande viac menej iba apaticky sedí a popíja čo jej položíte na stôl (primárny cieľ). Je sama a zvykla si na to. Meniť stav neplánuje, ale nevadí jej nechať sa pozývať. Počúva vás na pol ucha a jediné, na čo prikývne, je ďalšie mojito. Rande Vás stojí 50€ a nestane sa vlastne nič!

 • VHODNÁ PRE – Moderátorov, hlásateľov a študentov rétoriky. Jednoducho pre každého, kto rád a dlho rozpráva sám. Je to tá najlepšia možná poslucháčka.
 • NEVHODNÁ PRE – Muža s plánom mať vzťah založenom na obojstrannosti.
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY – Mierne v závislosti od skonzumovaného alkoholu

“Keď skončíš, tak si dám ešte jedno presko, hej?? Uaaaaa…”

4) Žena pritakávačka – Opak Tichej. Horlivo vás počúva, stále sa usmieva (že je to silené jej zo slušnosti tajíte), cerí zuby a ustavične žmurká bárbinovskými riasami. Táto žena sa vám chce silou mocou čo najrýchlejšie dostať do priazne. Nadobúdate poct, že čo poviete, je sväté, ale odrádza vás, že akosi zabúda sama na seba a svoju individualitu. Kto chce randiť s anonymom?

 • VHODNÁ PRE – Mužov, s ktorými ľudia nezvyknú súhlasiť, prípadne bájkarov, ktorým tie výmysly konečne niekto verí (nie však naozaj).
 • NEVHODNÁ PRE – Vyrovnaných mužov, ktorí si hľadajú vyrovnané partnerky, uvedomujúce si svoju osobitosť
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY – Vysoké. Tieto ženy chcú splniť to, čo im rozkážete.

 

5) Žena stíhačka – Tento typ spoznáte veľmi ľahko – ide po vás okamžite. Hneď po zoznámení na vás vysolí, kde si vás ako pár predstavuje za 2 roky, presne popíše, ako bude prebiehať čas od rande až po sobáš a detailne vám nadeleguje úlohy, ktoré od vás očakáva. A vy ste si chceli len pokojne vypiť pohár červeného a príjemne pokecať. POZOR! Po rande vám ešte ani nedomáva z odchádzajúceho autobusu a už máte 3 SMSky o tom kedy, kde a ako sa opäť stretnete (pravdepodobne hneď na druhý deň).

 • VHODNÁ PRE – Panicov (vzťahových aj sexuálnych), ktorých môže chvíľkovo opantať taký nevídaný záujem opačného pohlavia.
 • NEVHODNÁ PRE – Mužov, ktorí chcú ženu svojho života najskôr dôkladne spoznať.
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY – Nízke. Tieto ženy majú svoj svet a svoje predstavy, ale nie sú to prístavné ludry, takže ak, tak až po svadbe alebo aspoň po treťom rande, ktoré však nikdy nebude.

Žena stíhačka je schopná uhnať vás.

 

6) Žena lenivá – Aj túto slečnu odhadnete už po chvíľke, konkrétne po otázke “Aké máš záujmy, čo ťa baví?”. Ak iba pokrčí ramenami, bude zdĺhavo premýšľať alebo použije trojčlenku televízia, móda a zvieratká, zase ste neuspel. Ak máte vlastné koníčky a ste aktívny aj okrem nanútených aktivít v práci, táto žena by vás ťahala ku dnu a nikam by ste sa neposunul.

 • VHODNÁ PRE – Mužov lenivcov. Sú medzi nami a takto majú vysokú šancu nájsť si podobnú “spiacu princeznú”.
 • NEVHODNÁ PRE – Nikoho, kto chce so ženou tráviť čas aktívne (kultúra, šport, hobby)
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY – Mierne, ale bude to chcieť budík alebo povzbudzujúcu drogu.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií