fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

13-ročný chlapec si postavil na záhrade miniatúrny dom. Jeho interiér vás naozaj prekvapí

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj ty si ako dieťa staval bunkre, kde by si sa skryl pred realitou a mal take svoje “bývaníčko?” Luke, 13-ročný chlapec, nielenže o takomto niečom sníval, no začal aj reálne budovať.

Luke začal na projekte pracovať už pred dvoma rokmi. Prvý rok zháňal prostriedky a materiál popri čom celý projekt plánoval. Druhý rok staval a dnes sa môže pochváliť domčekom s kuchyňou, obývačkou a priestorom na spanie.

So stavbou mu pomohlo niekoľko ľudí prostredníctvom starodávneho “výmenného obchodu”. Susedovi, ktorý je elektrikár, upratal Luke garáž. Ten mu potom pomohol zaviesť elektrinu do svojho nového príbytku. Mladý staviteľ znižoval náklady aj používaním materiálu, ktorý niekomu zostal a nik ho nechcel.Celková cena za vlastné bývanie sa tak zastavila na iba 1500 dolároch. Luke pochopiteľne ušetril na nákupe pozemku, avšak úspech to je aj tak veľký.

Ako teda môžeš vidieť, aj relatívne lacno sa dá postaviť domček, v ktorom bez problémov môžeš žiť. Aj keď jeho rozmery nie sú veľmi lákavé, nápad je to skvelý a mysli na to, že ho má na svedomí len 13-ročný chlapec.

Prečítajte si tiež:
Zomierajúce dievča vyhralo neuveriteľný súdny proces: Verdikt je poriadne mrazivý

Zdroj: iprima

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií